Super nabídka pro Gottovou! Nechce stát za barem do důchodu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Super nabídka pro Gottovou! Nechce stát za barem do důchodu

Dominika Gottová (46) se pro provalené nevěře manžela vrátila zpět do Česka. Aby neskočila na ulici, si samozřejmě musí dcera Karla Gotta (†80) hledat práci. Už má nabídky?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hmagid.amo...@...
18. 02. 2020 12:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
30. 12. 2019 12:00

Já bych chtěla vědět, co má Dominika Gottová v F1 za práci! Muzice přece nerozumí !
Já si pamatuju, jak jednou převzal Gott po Y.Přenosilové nějaký
pořad o muzice v rádiu.Vím, že jsem Přenosilovou poslouchala a fakt to dělala dobře !, muzice rozuměla ! a navíc, její proslov byl bezva!
Gott, který to po ní vzal byl škrobený, mluvit do toho neuměl a bylo hmatatelně cítit, jak ten text školácky otrocky čte. Klesal hlasem na konci vět tak, jak to učí prvnáčky na základce a vyslovoval tak, že skoro artikuloval odděleně hlásky.Normální režisér by takového spíkra vyrazil! Ne však Gotta. Pořad byl trapný, přesto nechali doběhnout natočené díly. Přestala jsem sledovat / a nejen já/. Pan Gott se neosvědčil.Něco podobného byla i Gottová v Prima TV.Tak mě zajímá, kam až se Gott Family rozleze za pár let.Jsou tady ještě nejmladší holky Gotta a ty taky nejsou nijak studijní typy, tedy se předpokládá, že budou dělat " kulturu " a čeští blbečkové budou tvrdit, jak jsou holky úžasné.
Ach jo, zase Gott a i na Silvestra bude Gott v ohňostroji.Mám dost !

aveneta
30. 12. 2019 10:04

kinki...jo, ta sázka je zajímavá, klidně se připojím

kinki
30. 12. 2019 08:59

Ta nikde dlho nevydrzi pracovat. Dajme stavku kolko vydrzi na tomto mieste. Nie je zvyknuta pracovat, iba parazitovat.

vemenozmojistary
30. 12. 2019 00:27

Tohle prase na důchod mít jen tak nárok nebude, protože se celý život válelo doma u krabičáku.

Ewwa
29. 12. 2019 21:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vampouch
29. 12. 2019 17:11

Prý leta pracovala za barem.... Možná tak na vysoké židli u baru ale spíš se sjížděla doma s tím svým exotem krabičákem a práškama. Kdysi taky plácala že je kosmetička... Zajímavé jak podle druhu článku dávají jednou fotku odulé fetky a příště hodně starou z doby kdy ještě trochu vypadala.

stekavypes
29. 12. 2019 17:07

Jo, to jméno,to dělá divy,na rozdíl od toho kdo ho nosí.Ta se nezmění.Pak stejně potáhne zase do Finska.Když se po prvé vrátila,jak to dopadlo,Gott ji sehnal byt,práci a stejně táhla

aveneta
29. 12. 2019 16:09

Domika....ta nejméně povedená dcerka Gotta, která jen využívá jména inklinuje k chlastu, bohužel "jalovice"

majojo
29. 12. 2019 14:31

Když shání práci neúspěšný nemakačenko, ale s papínkem za perdelí, všichni se můžou přetrhnout, aby mu sehnaly nějakou tu zašívárničku. Domča už své kvality prokázala několikrát, má ovšem zdárně našlápnuto na jepičí kariéru hvězdy Ornelly Koktové.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.