Další rána pro osamocenou Vondráčkovou: Ostuda před celou republikou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Další rána pro osamocenou Vondráčkovou: Ostuda před celou republikou!

Jen co se vrátila do Česka, bude muset čelit ponížení před celou republikou. V televizi budou Lucii Vondráčkové (39) poprvé vysílat její film Dokonalý polibek, který je podle kritiky i diváků až na samém chvostu trapnosti.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

9nodomainn...@...
18. 02. 2020 13:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
14. 11. 2019 22:48

bello
není o nic blbější, než Ty - co se sem cpeš a kopíruješ mě !

bello
14. 11. 2019 00:58

Marmeláda šileně přehrává. Ostuda nebývalá. Zalez do sběru, rašple!!!

-bello-
13. 11. 2019 23:23

6010
fajn, v Partičce je tedy nahraný smích, ale Lucinka Vondráčková hraje furt, tedy i v civilu. Pózy, fňukání i to chichotání má nahraný.Přijde mi jako 40 letá vysloužilá balerína, která neví co najednou se životem.( A obtěžuje tím furt druhý!!!)

6010
13. 11. 2019 10:58

Lucku tu kritizují a napadají a největší trapárnu a to Partičku XXL, tu nechávají vklidu.Vždyť větší ubohost jsem ještě nezažila.Ti lidé se tam chovají jako *** a řeknou co jim slina na jazyk přinese.A ten nahraný smích odněkud to ještě jistí.Hnus fialový.Jsou tam všichni na pěst a ještě za to berou peníze

6010
13. 11. 2019 10:51

No tak se ten film nepovedl. no a co? Lucka si ho nevymyslela, ten scénář, jediné co asi měla udělat je, že do toho neměla lézt.Ale stalo se.Takových propadáků již bylo i s jinými celebritami a svět se nezbořil.Ale Lucka je v některých pohádkách výborná, nechápu, že jí někdo hned zatracuje.A nadaná je, všestranně.

Ewwa
13. 11. 2019 10:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
11. 11. 2019 22:56

Ať už ta plačtivá chudinka přestane útočit na city ! Dost mi vadí její mnohokrát oplakávané , že místo kde bydlela už není.O tom má natočený dokonce video ,kde se s tím barákem a ulicí loučí, přitom se blbka hihná, jak školačka, teď zas vzpomíná, jak se točilo v tom baráku a jak to na ni doléhá.Krucinál, kdyby si ta husopaska nehrála na princeznu, tak by Plekanec nezdrh­nul.Mi­mocho­dem , jak se provalilo, to manželství už 2 roky nefungovalo, tak ať toho už nechá!
Mimochodem, kde má Vondráčková tu bujnou hřívu?Vidím, že nemá.

Ewwa
11. 11. 2019 16:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
11. 11. 2019 12:28

Proč hned tak urážet. Že není Lucie talentovaná to je jasné. Ale neznamená to přece že je špatný člověk. Prosím oddělujte práci a soukromy život

AliAlice
11. 11. 2019 08:05

Tak sem si taky na chvilku pustila ten ,,zázrak ".No něco tak trapnýho se hned tak nevidí....to ještě ,,Babovřesky " jsou proti této nemožné slátanině oskarovým filmem.A Vondáčková ...bez komentáře...bohužel to ještě ve své trapnosti trumflo ty recenze,které toto dílko provází..

picoda
11. 11. 2019 00:03

DWEI

DWEI
10. 11. 2019 23:01

Schválně jsem si film pustila a vydržela koukat asi půl hodiny - déle to fakt nešlo Slátanina, trapnost nad trapnost .....už se nedivím, že film je označen jako propadák roku

carlae
10. 11. 2019 22:14

já už viděla ledacos, ale tohleto se opravdu nedalo koukat bez přerušování. A to jsem už docela zvyklá za ty naše slátaniny a seraily.
Šmárjá.... kam jsme to až došli....

jackpot
10. 11. 2019 19:31

Koukám, že tady rodinka FonDráčkových lobbuje za svou protekční Lucinku. Mají vztek za zde uvedenou informaci od soudu. Asi to nebyla žádná idýlka, co? Lůca nejspíš své děti vyměnila za pár zlatých od Plekance.. na druhé straně je to dobré pro jejich syny. O ty se dříve staraly tři chůvy proto, že Lucie dávala přednost kariéře před rodinou. Teď nemá ani jedno..

mbmb
10. 11. 2019 17:32

ostudu ma pi.Smuclerova jeste se neomluvila rodine Gotta jake byly titulky pul roku pred tim nez zemrel

Mnau1
10. 11. 2019 17:10

Film jsem nevidela, nemohu hodnotit, ale ze v televizi bezi denne blbiny typu Rosamunde Pilcher, serialy Modry kod, Ordinace....kdo byl aspon jednou v nemocnici tak vi, ze realita je uplne jina. Sracka Ulice, Krejzovi atd. Nejlepsi je, kdyz tam hraji neherci jako Krainova, zmalovana jak Joker a ktera nevi, co s rukama.Proto ma porad ruce zalozene. Chtela bych vedet, kdo kouka na Nebezpecne vztahy s Musilem. Neverim, ze Dokonaly polibek muze byt vetsi slatanina, nez to, cim nas televize denne krmi.

pomahatachranit
10. 11. 2019 16:25

Mam ji moc rad a film jsem videl v kine, libil se mi a rad se kouknu v tv, proc by to mela byt ostuda? To se nekdo fakt zblaznil? Budete takhle hanit treba Polivkovou, ze hraje ve sragorach, Zenska na vrcholu je fakt hodne shit a co jako? Stane se nekomu neco, ublizi to nekomu? Ne, jen Aha se projevuje trapne a uboze, LV natocila s reziserkou debut, filmuk neni bez chyb- to neni zadnej debut- ale jak film vypada neni vec jedny herecky.Nikdy. Jen u nas plati vyjimka asi, jdeme kopat do herecky, huraaaa!!!! A zoufalci vsech zoufalcu si prisazujou, tak snad se jim ulevi

starypes
10. 11. 2019 15:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

picoda
10. 11. 2019 15:41

Jedna vec je 100% jista. Kdyby byl Plekanec v manzelstvi spokojen, nikdy by od rodiny neodesel

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.