Hádka mezi Vondráčkovou a Adamcem: Že Lucka raději nemlčela! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Hádka mezi Vondráčkovou a Adamcem: Že Lucka raději nemlčela!

Zpěvačka Lucie Vondráčková (39) nedávno neudržela jazyk za zuby a pustila se do poměrně drsné kritiky českých filmů, v nichž sama hrála. Nešetřila ani Léto s gentlemanem, které režíroval Jiří Adamec (71).  Ten si to nenechal pochopitelně líbit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

qaymanabos...@...
18. 02. 2020 14:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Dianthos
11. 10. 2019 12:36

Kdo uvěří tomu, že se doktorka filozofie neumí vyjádřit? A kdyby její výrok byl zkreslen, neohradí se proti němu alespoň na sociálních sítích, které tak hojně využívá?
Nestáli jí Michal David a Jiří Adamec alespoň za telefonát s omluvou? Je tak zbabělá, nevychovaná, nebo hloupá? Nebo si prostě vědomě zavřela vrátka a pana Adamce, který chtěl vysvětlení, uchlácholila esemeskou?
Lucie Vondráčková by skutečně měla zmizet z očí veřejnosti, protože, ač se to zdá již nemožné, klesá stále hlouběji a hlouběji.

ladybug
11. 10. 2019 06:39

Jo, v Kanadě bychom nerozumněli českým filmům. Proč,
protože za moc nestojí. Za ta léta, co tady žiju,
jsem viděla ve zdejších kinech pouze několik málo filmů a Lucie
Vondráčkové žádný.

gurke
11. 10. 2019 02:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
11. 10. 2019 00:39

Adamec ví, že natočil propadák a Vondráčková, která bere všechno nikdy nepřizná , že bere všechno a čeká, že v ní někdo konečně odhalí tu hvězdu na Oscara.
Otázkou je, jak pravidelně bio matku a kojnou z Kanady teď vidí ti její kluci.

zwil
10. 10. 2019 20:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raut
10. 10. 2019 16:35

„Měla jsem velkou smůlu. Léto s gentlemanem a předtím Decibely lásky. TO jsem takyTAKY nepřežila, nemohla jsem to ani dokoukat..."
Nepřežila a nemohla dokoukat TAKY TO Léto s gentlemanem nikoliv TY Decibely lásky . . Jasně že TO Léto...
Prostě "doktorka" přes pohádky to svoje lhaní a kličkování ke svému životu potřebuje . No aspoň za chvíli vyjde článek, jak jí , skvělou kanadskou herečku, režisér Adamec uhání a volá jí

Ewwa
10. 10. 2019 16:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.