Pád Krampolové na dno: Ze slov manžela Jirky mrazí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Pád Krampolové na dno: Ze slov manžela Jirky mrazí

Hanu Krampolovou (57) na JIP pražské Nemocnice Na Františku převezli poté, co zkolaboval její přetížený organismus. Přestože měla velkou oporu ve svém manželovi Jiřím (80), dle jeho slov se nedá uhlídat někdo, kdo pít chce.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

adalton6@...
18. 02. 2020 21:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ewwa
13. 03. 2019 09:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illenne
13. 03. 2019 09:11

Také jsem ztratila své blízké, velmi mne zasáhl hlavně odchod manžela, takový je život. To ještě neznamená, že začnu pít , ať se neustále nevymlouvají. Příležitost k pití měla větší, samé rauty, večírky, bydlí blízko restaurací. Ona prý nevařila, chodili do restaurací. Kdyby chodila do práce, neměla by tu možnost se otáčet k pití a Krampol by dnes nemusel do roztrhání jezdit po republice a natáčet. Tohle není normální v jeho věku.

Inka
12. 03. 2019 18:24

... alkoholik si vždy najde důvod, proč pije... každopádně omluvy a kecy Krampola jsou k smíchu ! Nebyl jediný důvod, proč celá léta nepracovala. Krampol léta brečí do médií, jak má ubohý důchod a * musí * do smrti pracovat... ale že blbka potřebuje denně 400,- na cigarety a nějakou stovku na lahváč, doplatek do lékárny, aby si šlehla Tramal, nebo Rohypnol ?!
Kdo to vlastně ta Hanička je, že se musí pravidelně národ informovat o tom, že jí jebe...? 😷👎

fr7987.7@...
12. 03. 2019 18:01

Unavený z neustálých pokusů o zhubnutí? Doporučuji nejlepší lék na hubnutí, pomohl mi > > > > www.Takeslim.Com

lokii
12. 03. 2019 17:42

Dovedu si predstavit, ze pan Krampol svoji zenu haji, ale ta pani potrebuje praci jako sul.
Kazdemu z nas zemreli rodice - nekomu tak, jako pani Krampolove, jinemu, kdyz se svym rodicem sedel u stolu, dalsimu treba ve spolecnem dome atd. atd. Kazdy mame nejakou zkusenost - bohuzel umrti blizkeho cloveka je vzdycky zranujici, ale kdo zacne kvuli tomu pit. To je jen takova zasterka a omluva neceho, o cem ona moc dobre vi, ze by nemela delat.
Svalovat vinu na pana Krampola nebo ho ukolovat hlidanim manzelky je holy nesmysl. Hlidat muze clovek dite - a to take jen do urciteho veku. Kazdy jedinec - a ten dospely obzvlast - je zodpovedny za svoje ciny.
Ne nadarmo se rika, ze "zahalka je matkou neresti" - prace a zase jen prace cloveka osvobozuje (I kdyz tohle bylo dost smutne zprofanovano).
A dalsi epizoda - zraneni. Kdo z nas se nikdy nezranil nebo nebyl zranen nekym jinym. Rada lidi musi prekonat daleko horsi prekazky - zdravotni prekazky a museji u toho I pracovat, aby uzivili sebe a svoje rodiny.
Pan Krampol pracuje jeste ve svych 80 letech a tahle "mladice" mu jen pridelava starosti. Je ve veku, kdy si jini uzivaji klid a pokoj a on se musi starat o vydelek a jeste "zahlazovat stopy".

majojo
12. 03. 2019 21:52

Tak její problémy odstartovala smrt maminky? A kde byla maminka, když se Hanička pokoušela pracovat ve směnárně na Masaryčce a pařila tam se stánkaři? Samozřejmě naživu. A to její, žer nemůže najít práci... Vy byste jí nějakou svěřili? Nejvíc mě rozesmálo, když se po svém úrazu a následné rehabilitaci se zlomeným kotníkem rozhodla, že bude vykonávat pečovatelskou službu. Nikdo ji nebude platit za to, že bude někde viset jako ozdobička na stromečku. Tak ji platí Krampol, aby visela na něm. A je to těžká traverza. (Mimochodem, že má malý důchod? Někteří blbečci z jeho branže odváděli ze svých kšeftů a honorářů daně a ti úplně tupí si i platili pojištění - to je darda, co?)

illenne
13. 03. 2019 09:15

Užívala si života jako manželka herce, proto nepracovala . Dříve samé dovolené v zahraničí, večírky, kamarádi. Já jsem pracovala bez přestání po ukončení SŠ a neměla jsem nikdy času nazbyt, nedej Bože, abych začala pít. Neměli jsme možná tolik peněz jako oni, ale byli jsme šťastnější a nedělali ostudu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.