Hvězda komedie století Jana Šulcová: PŘESTALA SE HÝBAT! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Hvězda komedie století Jana Šulcová: PŘESTALA SE HÝBAT!

Letošní rok se hvězdě komedie S tebou mě baví svět nevydařil. Jana Šulcová (71) má velké bolesti páteře. „Nemůže chodit ani stát, všichni ji litujeme,“ řekl Aha! zdroj z jejího blízkého okolí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

xabdou.pix...@...
19. 02. 2020 02:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aviibab@...
15. 12. 2018 10:46

Z diskuze k podobnému článku v Blesku:
rebeka:Vy, kteří ji odsuzujete, jste ještě nepoznali pravý život. Nikomu z vás nepřeji, aby v budoucnu musel řešit to, co ona. A že v mládí nám dodávala svými postavami energii a radost ze života, to nikdo z jejích vrstevníků nemůže popřít. Myslím, že spouštěčem jejích psychických a v návaznosti na to i zdravotních problémů byl otec jejích dětí, kterému bezmezně věřila.Tak nesuďte a nebudete souzeni. Nebo vás v budoucích letech postihne to, co ji, pokud se vůbec jejího věku dožijete . / Byla krásná, věrná a ten "manžel" jí takhle zkomplikoval život./ Vždycky mi byl nesympatický, nevím, co na něm viděla .Paní Šulcové přeji, aby o Vánocích nabrala sil a byla zdravá, šťastná a spokojená!!!!!

aveneta
14. 12. 2018 09:05

Tak stárneme všichni.... ale Šulcová si ukrátila zdravíčko tou alkoholovou fází života, proto vypadá oproti vrstevnicím hodně zdrbaně, byť uznávám, že v mládí to byla fešanda. Nepatří k těm co umí stárnout s elegancí bohužel....

ararat
14. 12. 2018 13:51

mě vždy pobaví odborníci na stárnutí,jak se stárne z elegancí?

dandova
14. 12. 2018 08:28

Hvězdami komedie století byli chlapi!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.