Ledecký o nové hymně: Nedělají si pr*el. Myslí to vážně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Ledecký o nové hymně: Nedělají si pr*el. Myslí to vážně!

Češi nechtějí bombastičtější hymnu, která bude delší o jednu sloku. Alespoň tak to vyznívá z bouřlivých reakcí na nové verze skladby Kde domov můj?. Ty nahrál skladatel Miloš Bok (50) na objednávku Českého olympijského výboru (ČOV). 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
31. 03. 2018 22:38

Na mou hymnu ať nikdo nesahá! Myslím, že tenhle Olympijský výbor byl složen ze samých volů! I když - já jsem pesimista ohledně naší hymny.Za chvíli tam připrsknou zpátky " nad Tatrou sa blýska hromy divo bijú " neb desítky tisíc Slováků vzalo Čechy útokem a na Slovač se nevrátí.Talk holt , aby byli jako doma , protože my Češi jsme až tak moc tolerantní!

zvonekdozahrady
31. 03. 2018 18:24

Ještě schází aby dementní čobol Fenič přišel s návrhem že by česká hymna mohla být nějakâ odrhovačka o opilci Havlovi.

sugarbitter
31. 03. 2018 16:10

Možná by se mohla zpívat i v angl. Jsem už zhnusena jaká se tady všude propaguje muzika. Jsme ještě Češi? Asi stále méně. A zabývat bychoím se měli určitě spíáše vážnějím zákony nedaly zneužívat konáním "na hraně", kterým mnozí přišli k velkému majetku, a zavedením osobní odpovědnosti za rozhodnutí. Nikoliv tedy vyhledávat všeliké hloupé způsoby jak zabavit národ.

surfer
31. 03. 2018 14:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
31. 03. 2018 22:44

surfer
slovenská hymna má debilní opakující se text, který vyzývá Slováky, aby se probrali.No nevím, to jako furt je má ta hymna hecovat? Se probrali ne ?!! Odtrhli se, vzali si euro , mají Ficu, měli Mečiara , lezou EU / Macronovi / do zadku můžou být spokojený, ne ? Ti by měli změnit hymnu !!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.