Akademici zařízli Soukupa: Úspěšnou Modravu ignorují už podruhé! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Akademici zařízli Soukupa: Úspěšnou Modravu ignorují už podruhé!

Milionová sledovanost, která trhá rekordy v případě udělování cen České filmové a televizní tvorby nic neznamená. Už podruhé se o tom na vlastní kůži přesvědčil režisér diváckého trháku Policie Modrava Jaroslav Soukup (71). Akademie ho zase zařízla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivanak
12. 03. 2018 12:45

radar666
12. 03. 2018 09:55

Režisér ,který se opravdu věnuje svému řemeslu a nemontuje se do politiky jako Svěrák,Hřebejk a Sommerová,nemá prostě nárok ! A také nečerpá bohaté dotace od ČT aby ji musel být vděčný ,se také uznání od zkorumpovaných akademiků nedočká .Modrava je opravdu seriál na úrovni,kterému ty *** ČT nesahají ani po kotníky ! Je na tom stejně ,jako režisér Troška,který také točí super věci,ale uznání má pouze od diváků. A to je možná lepší !

zvonekdozahrady
12. 03. 2018 05:14

Modrava je můj nejoblíbenější seriál. Na Bábu z ledu jsem se chtěl podívat hlavně kvůli Petře Špalkové, ale po chvilce jsem tu slátaninu vypnul.

ilonka.sal...@...
12. 03. 2018 00:15

a to se mně líbí jak je okleštěná diskuze...no pane Soukupe, nejenom Modrava, ale všechny vaše filmy byly divácky úspěšné, protože vy jste prostě pan režisér par excelanc...a o tom to je...vždy všechno co jste natočil mělo velkou sledovanost...a to se v čr prostě neodpouští...vy jste úžasný, modrava je úžasná...a ti zapšklý a neúspěšní a závistivý ***i z kavárny to nedokážou vydýchat...ale to vám může být jedno..nejsou na rozdíl od vás úspěšní jako vy...fandím a díky za vše co jste natočil a těším se na další sérii modravy...je to úžasné...a vám hodně zdravíčka a točte!!!!!!!!!! vy na to máte a vše je dokonalé...

platykodon
11. 03. 2018 20:01

Pane Soukupe děkuji Vám za seriál Modrava! A že jste nedostal cenu na Lvech , tak na to buďte pyšný. Dostat cenu od takového póvlu,který tam byl, to by byla ostuda.

babajaga
11. 03. 2018 19:13

Pane Soukupe, nic si z toho nedělejte, všichni víme, podle čeho se hodnotí.Důležitá je sledovanost a ta byla vysoká. Nejlepší seriál posledních let.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.