Fialová (87) a léčba Alzheimera: DOJEMNÝ ZÁSAH KONVALINKOVÉ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Fialová (87) a léčba Alzheimera: DOJEMNÝ ZÁSAH KONVALINKOVÉ!

Na tohle přátelství je krátká i krutá Alzheimrova choroba. Naďa Konvalinková (65) na svou letitou kamarádku Květu Fialovou (86) nezapomněla. Snaží se ji všemi silami vrátit do života. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jity
01. 08. 2017 10:52

Fialová dovedla být pěkně sprostá. Nechápu proč ji tahali na různá vystoupení, když už byla nemocná na hlavu.

ivanak
01. 08. 2017 08:59

U paní Fialové se nemoc projevovala už velmi dlouho.Už v době,kdy urazila pana Harapese a pak ho trapně naháněla s omluvou za pomoci televize Prima.Nikdy jsem ji neměla ráda.Stát za ní v obchodě ve Chřibské,kde měla chalupu,to vydržet,byl nadlidský úkol.Nic ji nebylo dobré,no hrůza.Teď už si žije ve svém světě tak,jako vyprávěla kdysi,že tak žije její manžel.

IngKecner
31. 07. 2017 12:06

Upřímnost člověka šlechtí.

-bello-
31. 07. 2017 11:52

" Pořiďte si každá homosexuála , protože ...."

Tak to byla trpapárna, kteroru holky daly dohromady ze svých zkušeností - Fialová se svým gayem Hášou a Konvalinková s alkoholikem Kai***m.Bylo to nechutný.Strašně laciný kecy střídaly lascivní i vysloveně sprostý vtipy. Holky to hrály na strunu, které jednodušší matróny a pivní měchy v hledišti rozumí a plácají jí. Z představení jsem odešla v polovině, tohle mě nebaví (a nebyla jsem sama ) .
Pecku všemu dal Cílek, když Fialovou tahal po kopcích Česka. Proč tam přicmrdávala, vůbec nechápu proč!

ivoadler
31. 07. 2017 11:00

Viděl jsem Fialovou v nějakém tom "zábavném" pořadu Krampola. Alzheimer byl ještě v počátcích, ale už tehdy byla trapná. Že by byla zábavná, to ani náhodou.

mirkazam
31. 07. 2017 11:43

ivoadler...musím s tebou souhla­sit.­...tr­apná,a všechny pozurážet,tak to ji šlo...Když ji to ještě myslelo,tak si asi připadala vtipná,ale bohužel...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.