Televizní návrat náčelníka Apačů: Nový Vinnetou je sexy Albánec! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Televizní návrat náčelníka Apačů: Nový Vinnetou je sexy Albánec!

Více než 50 let si lidé při vyslovení jména Vinnetou představují francouzského herce Pierra Brice (†86). Ten bohužel loni zemřel, i tak je v srdcích televizních diváků navždy zapsán jako Vinnetou. Přesto se Němci pokusili o remake – laťka je ale nasazena velmi vysoko...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

londynskypes
12. 01. 2017 19:25

tenhle vyumelkovany model ma akurat velke k o z y! není nad Pier. Brice

Sarah Woldekiros
12. 01. 2017 14:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amgal
08. 01. 2017 08:40

V sobotu jsem se chtěla podívat na film, ale vzápětí jsem přepnula protože se na to nedalo dívat.Samá chlastačka a rvačky. Vinnetou je jen jeden a Pierre Brice byl nejlepší.

antonuis.j
07. 01. 2017 14:38

Hm, ten nový herec je sympatický a určitě pohledný chlap, ale Vinnetou byl jen jeden, v dětství náš nejoblíbenější hrdina, "Mayovky" máme všechny v knížkách i na DVD.. zjevně to navíc bude slátanina, takže za mě ani minutu, prostě přes to vlak nejede. Možná jsem trochu infantilní, ale nepustím si to. Ségra prohlásila rovnou, že ani za nic, jako mrňavá byla do Pierra Brice zamilovaná (taky jsme si na něj hráli s partou a ona se vždycky účastnila), a je fakt, že jeho ušlechtilá tvář se nahradit nedá. Třeba to bude hezké, ale pro nás skalní nee...

jardavozembouch
07. 01. 2017 13:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.