Návrat Karla Gotta po rakovině: Náhlý zvrat! Co se stalo? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Návrat Karla Gotta po rakovině: Náhlý zvrat! Co se stalo?

Velký návrat Karla Gotta (77) na scénu musí být dokonalý! Přestože už natočil první písničku po boji se zákeřnou rakovinou, není si jistý, zda je to ta pravá. Proto se rozhodl nazpívat ještě druhou comebackovou píseň s názvem Země vstává.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bohatypoodnikatel
19. 08. 2016 21:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

oldedek
17. 08. 2016 10:39

Zase krásná zprávy - zpívá, kaká a jak krásně prdí - no nemohl jsem se dneska dozvědět nic lepšího ...

-bello-
16. 08. 2016 23:14

Finková a Postlerová nejsou žádné kvalifikované učitelky zpěvu, ne ? Natož foniarři !Dokonce Postlerová prej učí Babiše česky , ale učitelka to není.Hledala jsem co zrežírovala a taky jsem nic nenašla.Hergot , co ta Postlerová ( samozvaná jazyková odbornice !) vlastně vystudovala a dělala, než vlezla ke Gottovým a Babišovi do baráku ?
---
Ke Gottovi mám jen tohle :
Mistře, stal ze z Vás mistr
( elektrikářskej)

ararat
17. 08. 2016 09:21


-bello-
16. 08. 2016 23:14...och ty NULO ze 130 kg.....je to PÁN GOTT a co jsi ty ,ty vlastníš jenom ten papír na hlavu
Och ty ubožačko,jsi k smíchu,hele asi takhle:
hihi­hihi­hihi­hihi­hihi­hihi­hihi

-bello-
20. 08. 2016 00:57

ararat
mě nenaštveš.Blb nemůže naštvat a cikorka z Ostravy tuplem ne

koko61
16. 08. 2016 17:34

Ubohý to člověk. Nejdříve se těší na fanoušky a když jim má konečně co nabídnout, tak si není jistý jestli je ta pravá. To v tom má prsty opět ta jeho Ivanka. Víte co pane Gott, přeji Vám hodně zdraví, ale na zpívání se už vykašlete. Máte malé holky co Vás potřebují, tak se věnujte jim, nebo si opět uděláte s Ivankou zle, měl by jste to zapotřebí?

blankaflexi
16. 08. 2016 16:44

To bude něco podobného jako V.Neckář,v našem městě měl koncert,sál téměř prázdný ,kdo by taky šel na toho chudáka !!
Bylo mi ho líto vypadal strašně a celý ,,koncert,,byl velký trapas.
Vašek vypadá špatně,vzhled hrůza,hlas skřehotajícího ptáčete....a sem tam taky ,,plejbek,,...jak jinak! Divím se těmto lidem,že se vnucují na veřejnosti,je to bída,totéž platí pro Gotta,o co mu proboha ještě jde??? Je to kašpar......

petrmetr
17. 08. 2016 06:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

brunos
16. 08. 2016 15:56

Ta píseň je naprostá sr.ačka.

fortun
16. 08. 2016 14:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

DutchSchulz
16. 08. 2016 13:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

safinka59
16. 08. 2016 12:25

Ješitný starý dědek, který si myslí, že je nenahraditelný !!!

alexa-lexa
16. 08. 2016 11:51

No myslím si, že nemá zapotřebí někomu něco dokazovat!! Já prostě nechápu člověka, který onemocněl rakovinou, tuhle hnusnou nemoc překonal, proč si prostě v klidu nesedne a neužívá si toho daru, že nemoc porazil?? Vím jaké to je mít někoho blízkého s touto nemocí, moje maminka bohužel to štěstí neměla a svůj boj s ní prohrála, byla už jsem dospělá, ale i po mnoha letech mi je prostě líto, že jsme si to nebo ono neřekli, prostě už jsme neměli to štěstí být ještě nějaký čas spolu. On to štěstí má, dostal se z toho a místo, aby si hleděl toho, že má doma malé děti a věnoval se jim jak jen nejvíc může, tak honem musí letět někam do studia a dokazovat si, že je "bůh" nad kterého není!!! Nezlobte se na mne, ale to je prostě jen obyčejná ješitnost starého člověka, který si o sobě myslí, že je pán bůh!!!! Jak jsem psala, já jsem byla dospělá, když jsem o matku přišla, ale jeho dcery jsou malé, jak jim asi jednou bude, když si nebudou moci promluvit s otcem?? Nějaká konta v bance jim to nenahradí!!! Hlavně mě tu nenapadejte, že on to dělá pro fanoušky ,jak se tím rád ohání. Každý jeho skalní fanoušek by pochopil, že se stáhne do ústraní a bude se věnovat dětem dokud ještě může, nikdo by mu to nevyčítal. Jenže je holt silně ješitný a teď bude krmit bulvár tím, jak moc pracuje na tom, aby byl dokonalý. Neváží si toho, že rakovinu porazil. To je prostě můj názor.

zlobit
16. 08. 2016 15:28

Samozřejmě máte pravdu, ale ......
Ono je těžké přestat pracovat, ale je potřeba tu práci redukovat a stanovit si priority. To bohužel ješita Karel neumí.

qwertina
16. 08. 2016 18:40

alexa-lexa on si to pan Gott uvedomi, az bude hodne nemocen ale to uz bude pozde

Judita
16. 08. 2016 11:10

Přeji panu Gottovi ať mu to zpívá a hlavně zdraví.Jen za mne,zachovává si zdravý rozum,písnička je slabá a z ní určitě hit nebude.

listure
16. 08. 2016 09:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

listure
16. 08. 2016 09:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Sarah Woldekiros
16. 08. 2016 08:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vilda696
16. 08. 2016 08:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.