Janu Štěpánkovou (81) v Divadle na Vinohradech nepotřebují. Jenže co s ní teď bude? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Janu Štěpánkovou (81) v Divadle na Vinohradech nepotřebují. Jenže co s ní teď bude?

Herečka se s divadlem loučí již podruhé a je z toho zdrcená, nemají pro ni žádnou práci. Co sní bude dál a jak se uživí?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
21. 01. 2016 00:34

Nemyslím, že tohle řekla.Ráda ji nemám, je taková fádní jako Vančurová.Kromě důchodu má po Štěpánkovi ( otci) nějaký majetek a kromě toho má muže.A jestli ne, pak má vdovský důchod navrch.
Spíš ji asi děsí zůstat v důchodu.

ararat
21. 01. 2016 09:09

MARKÉTO SUMO TY JSI NENÁVISTNÁ ZÁVISTIVÁ ZUŘI­VÁ,NEP­ŘÍČET­NÁ,VŽD­YŤ TĚ Z TOHO JEBNE
NEBOJ NA NÁHROBEK TI NECHÁM NAPSAT TVÉ NICKY VČETNĚ MEKANIKA

beruna
20. 01. 2016 18:27

Si děláte pr*el?
Pokud si opravdu stěžuje, a není to jen výkřik bulváru, pak si ta paní nevidí do úst. V zemi, kde je bez práce půl milionu lidí v produktivním věku, kteří musejí živit děti, a kde je velká spousta lidí, kteří jsou na hranici bídy nebo pod ní, i když pracují, by měla 81letá babka držet kušnu.

tulip
20. 01. 2016 17:32

Jestli tohle vypustila z úst sama paní Štěpánková,tak je mi za ní stydno.Vdova po režiséru Dudkovi určitě netrpí nouzí.A jestli ano,je to jen její vina.Při příjmech,jaké oba měli,by měla být finančně zajištěná až do smrti.Ale spousta umělců si platila pouze 3 procenta daní z příjmu.

francik
18. 01. 2016 12:06

Může jít vybalovat zboží do supermarketu. Důchodci, kteří celý život poctivě pracovali musí vyžít a nestěžjí si jako ty slavné rádoby celebrity. Na exkluzivní dovolené peníze mají, tak proč si pořád stěžují.

w.mojko
18. 01. 2016 07:24

Čoby s ňou bolo???Janu Štěpánkovou mám rada...ale v 81 rokoch si sťažuje na nedostatok práce? poiaľ sa nudí, može napríklad na školu tretieho veku, sú rozne možnosti pre starých ľudí... no a vlastne dochodok poberá už takmer 30 rokov, popri tom stále hrala, takže si opravdu mala z čoho ušetriť "na staré kolená"...

eremita
17. 01. 2016 23:12

Vlastně jedinou změnou je, že kromě starobní penze, přiznané jí před desetiletím, nebude paní Štěpánková pobírat pravidelnou divadelní gáži a bude placena jen za role, resp. představení, která odehraje. Stupidní článek. Uživí se velmi dobře. Ostatní senioři si ve svých bývalých profesích přilepšit k vyměřenému důchodu mohou málokdy....

anka
17. 01. 2016 22:57

Je az neuveritelne, kolik duchodcu veri vsemu, co bulvar napise.

defakto
17. 01. 2016 22:47

.... a co by ještě chtěla dělat p. Štěpánková v jejích letech ? ....at je ráda , že ještě vůbec žije a zatím se dovede o sebe postarat .
....a že jí nestačí důchod ? .... neznám nikoho komu by stačil , ale at se zeptá jiných českých důchodkyň jak vyžijí oni z důchodu , bez toho aby si někde přivydělávali hraním .....

petrmetr
17. 01. 2016 19:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
17. 01. 2016 16:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

frannes
17. 01. 2016 15:26

čas od času nějaká herecká , pěvecká ,nebo jiná osoba hluboce v důchodovém věku naříká, mám malý důchod, jak asi vyžiji , v divadle už mne nechtěji atd.
Důchodový systém naštěstí není založen na zásluhách, titulech , jde o průběžný systém kdy my platíme z daní našim otcům a dědům na důchod a očekáváme, že to samé učiní naše děti a vnoučata až přijde náš čas a půjdeme do důchodu. Běžný pracovník má většinou jede příjem a ten je zdaněn, z souhrnu zdaněných příjmů při dodržení zákonné doby pojištění se důchod vypočítává .Pokud ale někdo tzv. šetří, nenahlásí všechny různé příjmy jako dabing, TV seriály, film, rozhlas atd. ty peníze v základu nejsou a důchod pak vyjde malý, to samé je u některých podnikatelů . Každý by měl myslet na zadní kolečka a v dobách hojnosti si něco našetřit , třeba i vkladem do nemovitostí , nebo finančních produktů, minimálně do penzijního spoření. To ,že někdo procestoval celý svět, dobře jedl, užíval si života, můžete vzpomínat, ty peníze už nikdo nevrátí. Taky slyšíme nářky od někoho kdo má možná málo peněz z důchodu, bydlí ale v nadbytečném bydlení na dobré adrese v ceně milionů za byt, další cena je ve vybavení atd. Co takhle něco prodat, přestěhovat se do menšího bytu a ze získaných prostředků si dorovnat hotovost pro další období .

gray35
17. 01. 2016 17:42

-bello-
17. 01. 2016 15:03

Od Bezdružic po Doktora je to aušus práce.Kdyby tihle , co vezmou úplně všechno, pracovali se stejným nasazením třeba v akciovkách položí to trhy
Na co si stěžují? Ty peníze za rutinu odříkaného textu + pár gest jsou zadarmo..

pasadena
17. 01. 2016 16:25

Přesně tak,pod to se podepíšu

smazan_20160509
17. 01. 2016 16:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
17. 01. 2016 18:45

magore...ty mluvíš z duše sama sobě,

smazan_20160509
18. 01. 2016 09:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
19. 01. 2016 14:24

Ano jsem vdova a co jako má být,ty jsi zase rozvedená,co jsi tím chtěla říci magore z Bohnic?Ne mám jen jednoho syna špatně si to pamatuješ magore...a kým mě nazýváš je mi jedno,protože jenom primitiv tvého ražení používá infantilní nálepky,za svůj názor se nestydím..já nemohu za to,že ty sdílíš násilí a nenávist k druhým lidem,jsi zakomplexovaná hordy tuku ze 130 kily.

smazan_20160509
19. 01. 2016 14:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.