Kramný před soudem: Sebevědomý a s novým účesem odmítl odpovídat na otázky právničky rodiny Moniky (†36) | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Kramný před soudem: Sebevědomý a s novým účesem odmítl odpovídat na otázky právničky rodiny Moniky (†36)

Krajský soud v Ostravě se dnes začal zabývat případem Petra Kramného obžalovaného z vraždy jeho manželky a dcery, které zemřely koncem předloňského července v hotelu v egyptském letovisku Hurgada. Obžalovaného přivedla eskorta z vazební věznice vnitřními chodbami přímo do soudní síně. Před zahájením líčení se tak vůbec nedostal do kontaktu s veřejností a novináři. Krátce po 9 hodinou začal Kramný vypovídat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mpads
01. 07. 2015 02:27

Patologické důkazy jsou jasné. Zabití el proudem. Věda nelže.Kdyby netvrdil, že šlo o otravu, kdy patologicky se otrava nepotvrdila, věřil bych, že je nevinný. Chybně to analyzovaly egyptské úřady a on se toho chytil k zatloukání. Měl mlčet.Navíc je odborník přes elektřinu a vražda je nutná na čas s plánováním smrti . Tak jak je důkaz pro otisk prstu, tak patologie ví já nastala smrt. Žádná otrava nebyla a nemohla být. Pokud nebyla, nemá alibi a zatlouká. Důkaz je že machr na elektřinu a patologický nález. Ostatní z jeho výpovědi nejsou pro alibi průkazné a na nevinu nestačí, když zalhal o otravě.

setroseuros
30. 06. 2015 07:38

Ty jeho zahadne usmevy typu ,, muzeze mi vite co?!,, Chova se u soudu uplne nevhodne! Zda se, ze si plne uzívá svych dalsich 10 miut slavy! taky se nacesal jak spravny narcis a vsadim se ze se i navonel

jasnovidec01
29. 06. 2015 14:25

hele koko.te 61 hoď sem fotku tvého ksiftu ať to můžeme posoudit kdo je hnusnější!!!určitě jsi už teď výherce.jinak pokud soudkyně nebude podléhat medializaci a má svůj rozum ,tak to žalobci a sláně hodí pod stůl a buď si to došetří nebo nazdar,pustího ven a zbaví obvinění.klidně si mě odsuzujte jak chcete,ale pokud budete věřit novinářům a jedna paní povídala tak ten chlap nemá šanci.já si počkám a doufám na spravedlivý soud

koko61
29. 06. 2015 12:17

Tím novým účesem tomu dal korunu, teď vypadá jako správný uslintaný vrah a tím arogantním výtlemem, to jenom podepsal. Kdyby se aspoň choval vážně a smutně, ale on se tomu šklebí, dobytek jeden hnusnej, nemám slov

nafta
29. 06. 2015 19:20

Normálny sudca nesúdi podľa výzoru ale podľa dôkazov. Podľa výzoru ťa mali utratiť ako nemluvňa.

nicnezpravda
29. 06. 2015 12:09

prase

valesovavera
29. 06. 2015 12:46

To je snad jeho věc co si dá na hlavu.

nicnezpravda
29. 06. 2015 13:06

proboha Valešová,ty už řádíš i tady ?

valesovavera
29. 06. 2015 13:53

Já snad můžu být kde chci .No a co t se tady zase projevuješ neslušnými výrazy.

k999
29. 06. 2015 20:00

Něco tak hloupého jako je Valešová, by mělo být izolováno.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.