Zpěvák Jakub Smolík shodil novou dietou 15 kilo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zpěvák Jakub Smolík shodil novou dietou 15 kilo!

Zhubnout se pokoušel už dávno, protože v jeho profesi člověk prostě musí vypadat dobře. Zkoušel hubnout pomocí luštěnin, které tři týdny konzumoval, ale z těch mu bylo jen špatně, až mu jednou poradil Miloš Pokorný z Těžkého Pokondru…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zwil
07. 03. 2015 20:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bella.
08. 03. 2015 00:47

zwil

tak mi řekni, za co se ten normální člověk vykrmil .
Když se přestane přežírat bude mít i a nejen na nové šaty.

humphrey.b
08. 03. 2015 10:20

Jo, jsou to jen výmluvy tlustých lenochů. Dieta je jen jediná - nepřežírat se a hýbat se, žádná věda to není.

humphrey.b
08. 03. 2015 10:19

To je sice pravda, ale jen když si člověk nechá zasílat ty tyčinky a další pokrmy firmou. Ale ketodieta se dá držet i podomácku, prostě vyloučit jisté potraviny a jíst ty správné, pak to vyjde levněji a uvaříš a připravííš si jídlo sám z domácích surovin, takže to je jen výmluva, peníze. Kdo se vyžral, má peníze i na opačný efekt - na dietní jídlo a pohyb..

fortun
07. 03. 2015 11:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

humphrey.b
07. 03. 2015 11:15

No nevím, ketonová dieta, tak vychvalovaná - údajně Patrasová taky prý zhubla, všude se s tím vytahovala, ale přitom je pořád tlustá a kredencózní machna, tak nevím, nebude to zas nějaký komerční bluf??? Možná na chvíli pomůže, ale jakmile se člověk normálně nají (nemyslím svíčkovou se šesti), tak je nahoře ještě víc kilo, než shodil, dle Patrasové tedy určitě, ta je ještě tlustší.

joldh
07. 03. 2015 14:12

Proteinové dietě věřím, má jen tu nevýhodu, že pokud ji někdo důsledně dodržuje tak smrdí a smrdí jeho dech i pot. Je to proto, že se v jeho těle vytváří m.j. i aceton!!! (Pokud tomu nevěříš, tak si o tom něco fundovaného přečti.) Pokud někdo chce zhubnout, musí bezpodmínečně cvičit! Nejde o to běhat maratóny ale musí posilovat svaly, jinak bude pořád jak hadr! A to je problém u většiny žen. Když jsem toto prosazoval u své expřítelkyně, obdyla mě:"Prosím tě, jak bych potom vypadala?" Dobře bys vypadala, blbko! Byla bys štíhlejší, až hubená, bez tvé noční můry, muskulatury profesionálního kulturisty.

humphrey.b
07. 03. 2015 15:25

Četl jsem o ní dost, kamarádka i chtěla vyzkoušet, ale pak do toho nešla - vlastně to ani nepotřebuje... Aleje to jak píšeš - není to samospasitelné, když se dotyčný nehne, a jakmile začne jíst normálně, a přestane se hýbat, je to nahoře a něco navíc k tomu. S tím to je známé, je to v podstatě jako Atkinsonova dieta, navíc je při ní mastná pleť a další nepříjemnosti. A jak pořád proklamovali právě Patrasovou, tak jednak nijak moc nezhubla, a navíc je dnes jak prasnice, vypapaná až nechutně. Jediná DIETA je nežrat a hýbat se, nic jiného v tom není.

bella.
08. 03. 2015 01:00

neznám zhubňovací diety, ale pamatuju si ze školy, že proteiny v nadměrné spotřebě poškozují ledviny.. Bez sacharidů zhubne každý, ale prej se s tím člověkem nedá vydržet Googlovala jsem teď bílkovinnou dietu abych byla v obraze a prej 2 lžíce čočky je porce, Kdo by tohle vydržel?
Cvičit a cvičit , jinak to pro silné jedince já nevidím.Žít podle diet je blbost.Taky si myslím, že jíst na noc je normální, protože v noci je snížený metabolismus, tak se netloustne ( aspoň já ne) , ale tělo dostává záhul, to je fakt .
Obr. Šinkorové poté co zhubla a ukázala zadek v plavkách srolovaný někam ke kolenům je ukázka toho, jak po dietě bez cvičení !!!! a budování svalů lidi dopadnou.
Jedním slovem : DĚSNĚ !!!

humphrey.b
08. 03. 2015 10:23

Moje řeč, oni se lidi vymlouvají na nedostatek času a že nemůžou chodit do posilky a podobně - ale vylezou z baráku, sednou do auta, pak zas sedí u bedny, diví se, že jsou sádelnatí. Ona stačí prostá CHŮZE, když už nechtějí cvičit, běhat, po schodech pěšky místo výtahu, prostě nehnít s chipsama u bedny, toť vše. A tedy Šinkorová fakt vypadá bohužel hrozně, nežrat a nehnout zadelí, to je děs taky. Pak je z ní stařenka scvrklá jak sušená švestka.

amplituda
07. 03. 2015 10:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bella.
08. 03. 2015 10:22

amp
já ho neznám vůbec a že muzika je moje druhý já !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.