Co se děje s Krampolovou? Milovaná fenka musela z domu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Co se děje s Krampolovou? Milovaná fenka musela z domu

Jednaosmdesátiletý herec má sice problémovou manželku Hanku (58) ze špitálů už doma, ovšem na žádnou selanku to stále nevypadá ...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
09. 06. 2020 00:01

Ewwa
1) neláme se stydká kost, ale raménka stydké kosti a bývá to dost časté a to měla i ona
2) zbytek považuju za řeči opuštěné ženské, která to hejčkání Krampolové neustojí.
Např. mně je úúplně jedno co Krampolová atd.
Krampol nic nemusí.Dělá to pro ni, má k ní vztah.Ani on nebyl svatý a ona při něm zůstala.Mají to tedy vzájemně .A to někteří jedinci holt nehodnotí.Mám Krampola ráda a přeju mu štěstí

Ewwa
08. 06. 2020 19:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
07. 06. 2020 23:46

Fenka je pryč asi proto, že důchodci neměli vycházet!
Krampol bydlí v centru, jako já a tak ví své o vnitřní Praze ( a já taky !).Kromě toho taky celou dobu co byla v léčení pracoval a pes by byl doma dlouho do noci sám.
Bože můj, co vám všem tady český Belmondo udělal, že jste jak saně ?!
A že stojí při své ženě ?
Jo, stojí!
Je tohle ten důvod, proč tady ty opuštěné a otrávené ženské na něm nenechají nit suchou ? A je důvodem jejich zášti, že péči svých vlastních mužů postrádají a tak hýčkanou Hanu Krampolovou nenávidí?

Ewwa
03. 06. 2020 21:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

stekajicikocka
03. 06. 2020 14:05

To je tak,když člověk strká hlavuá do písku jako pštros. Problémy se vrstvej a řětězej, nakonec se už situace nedá nijak dobře řešit.

lekno
03. 06. 2020 09:55

Nič by sa nestalo, keby p. Krampol zverejnil viac info o fenke - prečo musela preč z domu. Čo sa týka venčenia, veď ju mohli predsa venčiť obidvaja manželia, prípadne iba on. Pobyt na vzduchu by obidvom len prospel. Predpokladám, že on venčil Žanetku aj v čase, keď bola p. Hanka v Bohniciach. Foto č. 1 pôsobí optimisticky. Fenka vplýva na Hanu pozitívne, určite jej teraz chýba..

aveneta
03. 06. 2020 08:33

Pejsek musel z domova, protože potřebuje venčit a kdyby ho venčila Hanička tak asi neprojde kolem obchodu kde se prodává alkohol a cigára v klidu. Musí mít neustálý dohled a kontrolu a když už musí Krampol z domova, tak by jí měl zamknout v bytě aby neměla klíče vyrazit ven !!!!!!!!!!!!

starypes
03. 06. 2020 08:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

robin5
03. 06. 2020 07:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.