Manžel Evy Pilarové (†80): Odtajnil detaily druhého pohřbu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Manžel Evy Pilarové (†80): Odtajnil detaily druhého pohřbu!

Když zpěvačka Eva Pilarová (†80) před jedenácti týdny zemřela, konalo se kvůli aktuální situaci jen komorní rozloučení s rodinou. Nyní se to její manžel Jan Kolomazník (67) rozhodl napravit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

manunu
31. 05. 2020 19:49

liskabystrouska: A co jako? To vadí? Myslím, že Eva Pilarová má dost příznivců, kteří na ni budou vzpomínat a nezapomenou. Je dobře, že její manžel připravil druhé rozloučení když to první ovlivnila pandemie.

liskabystrouska
31. 05. 2020 18:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

defakto
31. 05. 2020 11:52

... já chápu jejího manžela , že pro její přátelé a fanoušky připravuje druhý pohřeb v kostele který navštěvovala . Nic proti tomu nemám.

Mně se spíš zdálo nevhodné , jak už ve svém vysokém věku stále chtěla vystupovat s mladými zpěváky jako byl Dyk , Rupert a mnozí další.

aveneta
31. 05. 2020 09:36

Přijde mi to jako zbytečný tiátr....Eva se dožila slušného věku a odejít musíme všichni bez rozdílu, snad záleží jakou stopu zanechala v životě svých nejbližších a těch kteří na ní rádi zavzpomínají jako zpěvačku

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.