Ladislav Frej: Jak jsem se stal alkoholikem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Ladislav Frej: Jak jsem se stal alkoholikem

Herec Ladislav Frej (69) nevzpomíná na natáčení »Nemocnice na kraji města« jen v dobrém.Vždyť z něj neprávem udělali alkoholika, neustále ho v seriálu někam posílali a na obrazovce se objevoval méně než ostatní hrdinové. V podstatě ho vysáli jako houbu a odhodili...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillarka
03. 03. 2011 12:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tunka
03. 03. 2011 14:01

To je snad poprvé, co s tebou souhlasím Ještě dodávám, že se pelešil celý život a paní Galatíková byla rozhodně světice! Navíc je to kolegy neoblíbený herec a i jeho děti v nějakém TV pořadu řekly, že byl jako otec velmi despotický

doja
03. 03. 2011 09:34

Pokud někoho takhle napadneš, měl bys pro to mít důkazy, možná je máš, nevím. Když jsi řekl "a", měl bys říct i "b". Možná mě poučíš proč ja L.F. špatný člověk. Ale já jsem o něm nikdy nic mimořádného nečetla.

defakto
02. 03. 2011 15:45

je to špatný herec i špatný člověk . Nechápu co se ho paní Galatíková tak držela a nechala se léta ničit. Zasloužila si někoho lepšího! I v jejich případě platí , že báječní lidi odcházejí a *** zůstává !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.