V Haberovi od Peštové bouchly saze: Jedna z největších hovadin! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

V Haberovi od Peštové bouchly saze: Jedna z největších hovadin!

Frontman kapely Team Pavol Habera (57) v SuperStar působí jako porotce od roku 2004. Zpěvák je v  soutěži považován za "kata“, který si rozhodně nebere servítky. Ačkoliv má hodnoti zpěv soutěžících, tentokrát se pustil do zpěváka Tomáše Kluse (33).    
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
01. 04. 2020 16:21

quonex
rozumět tomu asi Habera může, ale jeho vkus n e s m í být vodítkem ostatním v porotě.a jsou písně Habery, který nudí zase mě.Takže, když se s tím nemaže, pak je na tom s chováním stejně, jako chudák kluk, kterého znectili právě porotci.
Myslím, že by ten pořad měli už skrečovat.Anebo aspoň 3 roky počkat, než doroste nějaká pěvecká hvězda.
Dívám se občas na US , nebo Britain's Got Talent ( pouze na muziku ) a myslím, že Habera se srovnává se Simonem C. , jenže ten se chová proti Haberovi noblesně, navíc to financuje a srovnávat se to tedy ani nedá !

quonex
01. 04. 2020 03:40

vite, prave v tom, ze se s hodnkcenim casto nemaze, dava poradz tu pritazlivost. kdyby jen kazdeho vic ci min pochvalili, tak by to bylo o nicem. jinak souhlasim s vami, ze habera je uz umelecky po sezone, ale svemu remeslu muzikanta rozumi

-bello-
31. 03. 2020 13:47

Habera se asi cítí být Simonem Cowellem, jenže on to nefinancuje.
Habera objíždí Česko se stoletými hity a prostě ty koncerty uřvou.Na to je machr. Jinak je to namachrovanej v-ů-l a celá porota asi boduje podle něho! Co je komu do toho, že ho " nebaví " Klusova Marie?!
Já mám zase zarděnky z jeho " zjazvených " písní a la Jeden kabát jedna koža jedna tvár ( tendenční drámo o ničem )

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.