Gottové kamarádka Rezková: NÁHLÝ PŘEVOZ DO NEMOCNICE | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. července 2022

Svátek slaví Jaroslava, zítra Patricie

Gottové kamarádka Rezková: NÁHLÝ PŘEVOZ DO NEMOCNICE

Na noc ze čtvrtka na pátek nebude mít dobré vzpomínky! Zpěvačka Šárka Rezková (50) skončila s akutní příhodou břišní v nemocnici. Zachránkyně Dominiky Gottové (46), které ve svém domě od prosince poskytovala útočiště, leží v péči lékařů v pražské Nemocnici Na Bulovce.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hanainge
08. 03. 2020 22:59

Tento text je zvlášt’ pro čtenáři, které tady píšou: Že se nestydíte, úplně bezdůvodně psát sprosté věci, které nejsou pravda a ještě s tím urazit Dominiku Gottovou?!!! Dominika Gottová je absolutní šlusná, milá a jemná dáma, která se zasloužila o tom, aby lidé ji respektovali i aby lidé jí dali čest!!! Nikdo nemá právo, urazit Dominiku Gottovou. Urazit lidi je trestní čin! Dominika Gottová nemá problémy s alkoholem, ale Timo Tolkki. To, co dělá Dominika Gottová, když má peníze, je jenom soukromí věc Dominiky Gottová a lidé nemají právo se v tom vměšovat. Dominika Gottová od 01.10.2019 je velmi smutná, protože zemřel její otec Karel Gott a k tomu má problémy s manželem. Nemusíte se chovat jako prase a zvětšit bolesti Dominiky Gottové, ale máte povinnost jako tvory Pána Boha, chovat se vždycky slušné i vůči Dominice Gottové, jí psát krásné slova a jí pomáhat. To je správné chování!!! Musíte vědět, že Pán Bůh opravdu existuje, že Pán Bůh je všemocný a že Pán Bůh potrestá každého člověka, který se choval špatné. To platí i pro vás!!! To, co vysíláte, dostanete jednoho dne zpátky, to musí být vám jasný!!! Novináři měli by konečně nechat Dominiku Gottovou v klidu.

Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý a Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta. To řekl mi Karel Gott sám! Dále je pravda, že jenom Dominika Gottová je dcerou Karla Gotta, což mi Karel Gott taky řekl sám! Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott nikdy nemiloval Ivanu Macháčkovou a obráceně. Ivana Macháčková je primitivní, drsná, absolutní sobecká i zlá žena, která chce lidi a zvlášt’ celebrity jenom využit. Proto Ivana Macháčková často měla vztahy v ložnici jako mediální prostitutka s novináři a muži, které pracují v médiích. Mnohé fotky a videa s Karlem Gottem, Ivanou Macháčkovou a dětmi jsou fotomontáže resp. padělané. To, aby Ivana Macháčková byla prý manželkou Karla Gotta i to, aby Lucie, Charlotte Ella a Nelly byli dcerami Karla Gotta, bylo jenom hloupé a falešné di

rydlo
07. 03. 2020 15:50

Dominka je tolik „pracovně vytížená”, že nenašla ani malou chvilku, aby odepsala na na nabídku bytu? Spíš si uvědomila, že po třech měsících bezplatného bydlení by asi nemusela na placení nájmu mít a pak by pobyt na ulici měla jistý! Takhle spoléhá na to, že ji Šárka ihned na ulici nevyhodí i když si bydlení kvůli „pracovnímu vytížení” do konce března nenajde. A že si bydlení nenajde, je více než pravděpodobné! Jen vykládá, jak si stále byt hledá, ale určitě jí nikdo nenechá bydlet za tu částku, co prý platí Šárce a navíc s možností, že se do bytu nakýbluje i Timo! Tak Šárce zůstane na krku z důvodu kamarádství ještě pěkně dlouho!

robin5
07. 03. 2020 09:30

Hlavně aby Rezková neměla smůlu, protože štěnice se z domácnosti hned tak nevypudí a jak je vidět, Dominika taková štěnice je, Nové bydlení si nejspíš hledá jen hubou, ale skutek utek. Asi bude platit, že dobrý skutek musí být po zásluze potrestán a o tom se Rezková asi už přesvědčila.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.