Karel Gott (†80): HANEBNÝ KŠEFT! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Karel Gott (†80): HANEBNÝ KŠEFT!

Vstupenky na dva koncerty Pocta Karlu Gottovi už jsou – až na pár volných míst – vyprodány, a tak na scénu nastupují překupníci. Ti na nejsledovanější hudební show letošního roku, které proběhnou v O₂ areně, nabízejí v tuto chvíli vstupenky i o 90 procent dráž, než za kolik je v regulérním předprodeji zakoupili.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
01. 03. 2020 19:53

Co tam nabídnou? Sestřih toho co bylo a hrnky, párátka a povlečení s obličejem Gotta ( co ještě má Gott Agency jako ochrannou známku ?).
No, hlavně, že vdova ( národní vdova ! ) vyhověla fanouškům a obdivovatelům.

Zombie_1
25. 02. 2020 21:47

Pocta, by to byla, kdyby výtěžek koncertů šla na charitu a ne, že nenasytná Dorota všechno shrábne. Styď se Doroto.

terrancero...@...
25. 02. 2020 17:21

www.GetMeets.com - skvělý projekt pro dospělé, kteří hledají partnera pro sex

hanainge
25. 02. 2020 16:40

Výše uvedený článek je částečně nesmysl, protože Ivana Macháčková není majitelkou Karel Gott Agency a není vdova po Karlu Gottovi, což mi Karel Gott řekl sám. Dále Karel Gott mi řekl sám, že Karel Gott byl majitelem Karel Gott Agency a nyní jsou pravník a personál Karla Gotta majitele Karel Gott Agency.

Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý a Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta. To řekl mi Karel Gott sám! Dále je pravda, že jenom Dominika Gottová je dcerou Karla Gotta, což mi Karel Gott taky řekl sám! Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott nikdy nemiloval Ivanu Macháčkovou a obráceně. Ivana Macháčková je primitivní, drsná, absolutní sobecká i zlá žena, která chce lidi a zvlášt’ celebrity jenom využit. Proto Ivana Macháčková často měla vztahy v ložnici jako mediální prostitutka s novináři a muži, které pracují v médiích. Mnohé fotky a videa s Karlem Gottem, Ivanou Macháčkovou a dětmi jsou fotomontáže resp. padělané. To, aby Ivana Macháčková byla prý manželkou Karla Gotta i to, aby Lucie, Charlotte Ella a Nelly byli dcerami Karla Gotta, bylo jenom hloupé a falešné divadlo v médiích, což Karel Gott mezitím moc lituje a Karel Gott se za to omlouvá!

Karel Gott mi taky řekl, že Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Jenom Dominika Gottová a charity zdědili od Karla Gotta. Pravda musí ven.

Co se týkají koncerty k poctě Karla Gotta dne 15.12.2020 a 16.12.2020, bylo by byvalo správné, kdyby na jevišti byl obrovský monitor, který ukazuje lidem krásné videa s Karlem Gottem od šedesatich letech do dneska a protože mnohé lidé v Česku mají jenom malo peníze, bylo by byvalo správné, kdyby nejvyšší cena pro 1 vstupenku byla 1.000,-- Kč, protože spravedlnost musí být a každý člověk má povinnost, chovat se slušné a být ohleduplný k tomu, kolik peníze lidé v Česku mají!

rentierskej
25. 02. 2020 12:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

josefvyskoc
25. 02. 2020 10:56

Tesim se na koncert Karla Gotta! Bude to velka show! Doufam, ze Karel predstavi nejake nove písne! Letos take urcite opet vyhraje Mistr v ankete Zlaty Slavik, je to muj nejoblibenejsi zpevak, jeho vystoupeni je vzdy senzacni udalost!

zadnice
25. 02. 2020 10:28

Jak typicky "české"! Jen vydělat.

gurke
25. 02. 2020 09:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pelagie
25. 02. 2020 09:31

Jenom blázen si koupí drahou vstupenku na koncert Gotta, kde Gott vůbec nebude..

havran2
25. 02. 2020 08:46

Dejte už mu konečně pokoj a nechte ho spát ! ! ! (N )

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.