Heparinový vrah Zelenka nemá na odškodné pro pozůstalé, ale... Ve vězení nepracuje! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Heparinový vrah Zelenka nemá na odškodné pro pozůstalé, ale... Ve vězení nepracuje!

Heparinový vrah Petr Zelenka (35) z Jihlavy už si ve Valdicích odseděl tři roky ze svého doživotního trestu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

next20
03. 07. 2011 11:17

Tito šmejdi by měli mít práci povinnou. A pokud nechce, měla by za něj závazky převzít rodina. Tatovi a jeho nejblišším bych naprala Heparínu tolik, aby si uvědomil co ten jeho zmetek udělal a blbě nežvanil!!! Pak by se konečně vcítil do pocitů pozůstalých! Co taky může od toho šmejda čekat, když sám je to samé???

illis
26. 02. 2011 13:46

a jeho povedený tatínek také . Jak to, že věří v jeho nevinu. Důkazy byly víc než jasné. Vychoval hajzla, tak teď ať za to pyká. Není možné aby někdo beztrestně vzal druhému život. On těch životů vzal víc. Jsem zdravotní sestra a to co udělal synáček dost povedeného tatínka to je pro mne zcela nepochopitelné. Ti lidé mohli žít. Tak ať on doživotně sedí a lepí klidně pytlíky. Já bych mu dala práci s krumpáčem a na mrazu, aby hezky vydělal na odškodné po pozůstalé, to by patřilo a táta mu klidně může pomoci, aby vydělal dost peněz.

caligula
26. 02. 2011 08:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
25. 02. 2011 17:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hu11
25. 02. 2011 16:12

Nemuseli by daňový poplatníci na něj platit na vraha

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.