Vágner bez obalu o Gottově okolí: Věru nelichotivé svědectví | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Vágner bez obalu o Gottově okolí: Věru nelichotivé svědectví

Známý hudebník promluvil o bezprostředním okolí slavného zpěváka. Co mu dělalo největší vrásky?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

domino22
19. 02. 2021 10:52

Hanainge -Vy už jste měla dávno být někde v blázinci... vůbec nechápu, že ještě běháte na svobodě

qabadawy74...@...
18. 02. 2020 11:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Wells
04. 02. 2020 21:05

Sňatek v Las Vegas je pro cizince neplatný, takže Ivana je stále Macháčková a z dědictví jí nic nepatří.

-bello-
04. 02. 2020 15:41

Kdybychom měli být objektivní, tak Gott takové lidi i vyhledával, popř. se kamarádil.Myslím, že v jeden čas , když už byl " polobůh " v Čechách a v NDR začal řádit , jak černá ruka, z bordelu do bordelu a s Jonákem za ruku! V bordelech možná našel i tajemníky a bodyguardy.A tip na svou vilu na Smíchově a koneckonců Ivanu přece taky našel v barové společnosti, kde holky čekají, kdo si je vezme na pokoj!
Tohle mi na něm nevadí, prostě řádil a je to jeho.Vadí mi úplně jiné věci.

.tg.bb
04. 02. 2020 11:07

Všechny ty tajemníky si mistr přece najal, aby se k němu nikdo nedostal. A ty lidi potřeboval i proto, že sám byl trochu jednodušší. Ovšem pro spoustu lidí byl BŮCH. Pro mě normalizační zpěvák trapně převzatých songů. Tam kde kdysi byl Báááábylóóóón

hanainge
04. 02. 2020 05:53

Je fakt, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý a Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta. To řekl mi Karel Gott sám! Dále je pravda, že jenom Dominika Gottová je dcerou Karla Gotta, což mi Karel Gott taky řekl sám! Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott nikdy nemiloval Ivanu Macháčkovou a obráceně. Ivana Macháčková je primitivní, drsná, absolutní sobecká i zlá žena, která chce lidi a zvlášt’ celebrity jenom využit. Proto Ivana Macháčková často měla vztahy v ložnici jako mediální prostitutka s novináři a muži, které pracují v médiích. Mnohé fotky a videa s Karlem Gottem, Ivanou Macháčkovou a dětmi jsou fotomontáže resp. padělané. To, aby Ivana Macháčková byla prý manželkou Karla Gotta i to, aby Lucie, Charlotte Ella a Nelly byli dcerami Karla Gotta, bylo jenom hloupé a falešné divadlo v médiích, což Karel Gott mezitím moc lituje a Karel Gott se za to omlouvá!

Ivana Macháčková pro Karla Gotta nemá platnost, což mi taky řekl sám Karel Gott a Ivana Macháčková nikdy neměla právo, Karlu Gottovi něco zákazovat.

Karel Gott mi taky řekl, že Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Jenom Dominika Gottová a charity zdědili od Karla Gotta. Pravda musí ven.

defakto
03. 02. 2020 16:05

... asi to měla být narážka na Ivanu , že se jí Vágner nemusel doprošovat aby mohl mluvit s Karlem G. , protože měl jeho soukromné číslo a mohl s ním mluvit kdykoliv.
... nejspíš nechápal , že Ivana chtěla svého nemocného muže chránit , před každým kdo jej rušil , když měl odpočívat.

mbmb
03. 02. 2020 14:29

Pravdivé viz níže.Namistrovany plodící děti vypadá jak sysel a Hanička křeček. Tak ***dni a Basic nevzdělanci chamti i s diblikem Helenkou. Největší průsvih je píseň naše zlato rodinný kde si hrají na Kelly family

vemenozmojistary
03. 02. 2020 14:09

Co tím chtěl senilní Vágner říct?????

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.