Jak ušetřit v topné sezoně | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Jak ušetřit v topné sezoně

Léto pomalu končí a před námi je podzim, tudíž mrazivé noci a chladná rána. Právě teď se tak vyplatí myslet na to, jak za topení co nejvíc ušetřit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Mirka Nová
18. 10. 2023 13:16

Topná sezóna může být pro peněženku pěkná rána, to mohu potrvdit. Já jsem si letos pořídila na internetových stránkách https://www.zebra-shop.cz/rimske-rolety/ nové římské rolety. Kromě toho, že dodaly místnostem parádní vzhled, taky i super izolují. Všimla jsem si, že se mi teď v bytě drží teplo mnohem líp a účty za vytápění jdou pomalu dolů.

ella
29. 08. 2022 22:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jenik jirak
29. 08. 2022 05:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marshadrid...@...
18. 02. 2020 14:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Lubica258
17. 02. 2020 20:53

Nám se podařilo za topení ušetřit tak, že jsme přestali topit elektřinou a místo toho jsme začali používat topné pelety. S topením je sice trochu víc práce, ale zato se teplo z kamen s tím elektrickým nedá vůbec srovnávat. Pelety si kupuji z https://www.pelety-premium.cz/topne-pelety-2/ , odkud mi přijdou narovnané na paletě, takže je pak akorát rovnou hážu do kamen.

zoul.jiri@...
20. 11. 2019 14:48

Podle úspory začínají u samotného dodavatele energií, pokud je firma drahá, tak hlídání si větrání a nebo pokliček na hrncích je absolutně zbytečný, protože to hraje jen korunové položky přičemž, když se změní dodavatel, tak z vlastní zkušenosti vím ,že když jsem přešel k levnějšímu Comfortu, tak jsem byl schopný ušetřit během prvního roku několik tisíc. Takže pak není třeba se ani tolik omezovat, když je hlavní položka podchycená.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.