Bílá se vrací s Carmen do Karlína! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Bílá se vrací s Carmen do Karlína!

Zpěvačka a třináctinásobná slavice Lucie Bílá (44) se vrací do Hudebního divadla Karlín se svou životní rolí Carmen.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

luil
13. 02. 2011 00:58

Je opravdu hloupe vymlouvat se na fanousky / nejspis uz ani zadne nejsou/ ze se vraci na jejich prani!!!! Tenhle stary trik odpadnuvsich zpevacek je stary a otrepany.Jeji pokus o navrat neslibuje umelecky zazitek ani podivanou.Neni to muj salek caje za nejz bych mel dat sve penize.

xcarodejka
12. 02. 2011 15:46

a nemám pocit,že o něco moc přicházím. Dostala sjem před Vánocemi dva lístky na Kleopatru a tak jsem ze slušnosti s dcerou šla. Odtrpěly jsme to.....proč za každou cenu utvářet takováto dílka ? Pro jaký typ posluchače jsou? Náhražka za operetky? Ty snad byly zábavou pro služky,jelikož byly jednodušší a pro ně psluchatelnější než opera....současný úpadek kultury muzikál tedy opravdu nespasí, spíše naopak.

andulaanca
12. 02. 2011 16:43

No, já byla jen na Krysařovi a moc se mi ten muzikál líbil.Úpadek není jen v muzikálech.Ale co takhle televize???A jejich zvláštní seriály - Ordi­nace,­Vyprá­věj,Ces­ty domů apod.I když - o těch dvou zmiňovaných bych mluvit neměla,protože Vyprávěj jsem neviděla nikdy a Cesty domů jen asi 5 minut,ale to mi bohatě stačilo.

alenkaa
12. 02. 2011 14:34

být fajn. Lucka tam prý exceluje.

bohatypodnikatel
12. 02. 2011 12:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.