Bergüzar Korel, představitelky Šeherezády: Život plný konfliktů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Bergüzar Korel, představitelky Šeherezády: Život plný konfliktů!

Stačil jediný týden, aby tahle žena rozdělila český národ na dva nesmiřitelné tábory.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marmelada
13. 02. 2011 10:42

soutěž o přírodě,která běžela v sobotu večer je celkem dobrá, ale jinak? Šeherezáda může být z seriály se nedívám a na Šeherezádu jsem se dívala ze zvědavosti, ale sledovat pravidelně ji jistě nebudu. Celjkvoě chybí kvalita na všech TV. Nakupuje se levný šunt a lidi ještě více hloupnou......

lipno
12. 02. 2011 19:05

Proč to množné číslo, ono je představitelek víc?
v jaké měnš jí zaplatil za noc?
Ono i v korunách je to hodně!

alixie
12. 02. 2011 16:58

Naprosto souhlasím s Marais. Nova to mohla nasadit 2 x týdně, např. po "Ordinaci", ale zdá se, že její rozhodnutí jdou ode zdi ke zdi. A místo toho nasazuje stále se opakující věci, jako např. Comeback, který už šel apod. Kromě toho jsem si na milý týden koupila TVmini program a tam seriál Tisíc a jedna noc nebyl vůbec uveden, a na příští týden jsem si koupila TVpohodu a tam zase tento seriál uváděn je, ale nepůjde. Měli by se na Nově chovat k divákům seriózněji a neřídit se názory "jedna paní povídala".

,

lipno
12. 02. 2011 19:10

AŤ si kouká kdo chce, já mám alespoň volný čas.
Nova ještě nestihla na svých oficiálních stránkách dát správné časy?

marais
12. 02. 2011 13:53

NOVA JE ZBABĚLÁ, ŽE SERIÁL STAHUJE Z HLAVNÍHO ČASU. TEM SERIÁL JÍ KRITIZUJE HLAVNĚ KONKURENCE.JÁ jako divák ho chválím,je zajimavý, osvěžující ,jiný. Už mě nebaví americké detektivky,mordy, střílečky,kde angelina lítá se samopalem a Willis zachraňuje svět, či nějaká blbina se Schrekem.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.