Gottova mluvčí promluvila: Detaily Ivanina života po smrti Mistra | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Gottova mluvčí promluvila: Detaily Ivanina života po smrti Mistra

Tisková mluvčí Aneta Stolzová pracovala pro rodinu Mistra před jeho odchodem, s rodinou zůstává ale i nadále. Jako první tak odtajnila, co momentálně Ivana Gottová (43) zakouší a jak velmi smutné dny snáší.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lsolnze197...@...
18. 02. 2020 14:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sestra
15. 11. 2019 18:00

Bello, souhlas. jsou to trapky obe dve. Dorotka zdrcena z odchodu manzela - heeerecka ! Na pecovani mela lidi a v tom veku s takovou diagnozou, to snad zadny velky prekvapko nebylo.

fido2
27. 10. 2019 14:51

Už budete mít klid, sholzova a gottova, za chvíli po vás ani pes neštěklne. Ještě trochu kraválu kvůli dědictví a bude klid.

-bello-
27. 10. 2019 01:32

mejlika
OK,nic se neděje, ale osobně si myslím, že Gottová klidně mohla přijít pro věci ve dne.Je tam doma a mohla požádat o pomoc klidně toho kámoše, nebo policii.Tohle je děsná komedie, té já nefandím .

-bello-
27. 10. 2019 01:32

mejlika
OK,nic se neděje, ale osobně si myslím, že Gottová klidně mohla přijít pro věci ve dne.Je tam doma a mohla požádat o pomoc klidně toho kámoše, nebo policii.Tohle je děsná komedie, té já nefandím .

mejlika
26. 10. 2019 05:48

-bello- ...moc se omlouvám, nevšimla jsem si pořádně vašeho nicku! Nazvedl mne ten zlý příspěvek .......

-bello-
26. 10. 2019 01:26

mejlika
nadáváte zbytečně, beladono se říkalo mně, taky belmeku.Poté , co se zde opičí nějaké bello po mně, mám nick -bello-
Tohle bello sem přišlo dělat zlou krev.

majojo
25. 10. 2019 23:10

Tak už bylo toho trojčení dost, obě čúzy se vyřádily a konečně by mohly začít držet smutek a hubu.

mejlika
25. 10. 2019 20:57

belladono, vy jste ale krá.va nebeská, to snad není možné

bello
25. 10. 2019 19:47

a proč tam šla ve 3 ráno? to si myslí, že o ni někdo stojí? Ať raději dá Dominice pětinu dědictví, co jí náleží, ta skrblice hnusná s tvářema jak sysel a se stejným chováním

robin5
25. 10. 2019 17:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kristinn
25. 10. 2019 15:28

Peniaze nie sú všetko, hoci bez nich je naozaj zle. Iste to má p. Ivana ťažké.Ťažké vďaka bulváru a fanúšikom.Obyčajní ľudia môžu smútiť v pokoji, ona ho dlho mať nebude.O to ťažšie to má, že musí chrániť dcérky.Mnohí ľudia sú voči nej neskutočne neempatickí. Dúfam, že veľmi bulvár nečíta, veď to je naozaj na prášky, aby to človek, ktorého sa to týka, strávil...

skp705
25. 10. 2019 15:15

Pro obyčejného člověka opravdu těžko představitelné, co nyní musí Ivanka zvládat..
Asi jsem obycejny clovek, manzel zemrel pred rokem, od te doby jsem sama se psem, nemam pribuzne na kontinentu kde jsem se nenarodila, nejsem milionarkou, ale makam cely zivot, takze nejsem na ulici, o vse se musim starat a vse zaridit sama, akorat o me nema zajem bulvar, jinak si myslim, ze pani Ivana to ma lehci...

travina
25. 10. 2019 14:48

Váš příspěvek je velmi hnusný a kape z vás závist!!! Že je zabezpečená, v bavlnce, atd Asi o tom, jaké to je prožívat smrt milovaného člověka víte prdlajs! Víte co to je, jak ji stále někdo nahání, bulvár se neštítí ničeho, je stále na očích , atd. Má to daleko těžší, než anonymní lidé, jenomže to vy nevidíte ... pouze jen ty prachy, ale prachy nejsou všechno!!!!! Jakou má mít sakra pokoru ... jste vůbec normální, toto napsat? Že se nestydíte!!!!

ellyane
25. 10. 2019 13:45

Dobrý den všem,
zažívá to co ostatní vdovy s menšími, či většími dětmi, jen má kolem sebe spoustu lidí a hlavně finančně je zabezpečená a neřeší třeba čím zaplatit pohřeb a co dál....Káju jsem měla ráda, ale v jeho věku....umírají daleko mladší a ona je díky jemu jak v bavlnce.
Spíš by to chtělo trochu pokory a i od paní mluvčí, kterou měl na houbec, K.G. byl inteligentní člověk, který co chtěl dokázal říci sám.....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.