Jiřina Bohdalová (88) si jako kamarádka mohla ke Karlu Gottovi (†80) dovolit hodně... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Jiřina Bohdalová (88) si jako kamarádka mohla ke Karlu Gottovi (†80) dovolit hodně...

Znali se 55 let! Jiřina Bohdalová (88) a Karel Gott (†80) byli dlouholetí přátelé, kteří spolu prožili mnohé radosti i strasti. Není tedy divu, že právě ona byla tou, která promluvila na zádušní mši v Katedrále svatého Víta, Václava a Vojtěcha při posledním rozloučení s mnohonásobným Slavíkem. „Jsem o osm let starší, a tak jsem častokrát rázně přikazovala Karlovi, že to musí být on, kdo se se mnou, až odejdu do jiných sfér, bude loučit. Slíbil mi to. Slíbil a vlastně jedinkrát svůj slib nesplnil,“ řekla mimo jiné Bohdalová, kterou zpěvákova smrt velmi zasáhla. Věřila, že milovaný kamarád akutní leukemii, s níž v poslední době bojoval, překoná. Nestalo se, ale zůstalo mnoho krásných vzpomínek. I ta na poslední setkání…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mclaudiobr...@...
18. 02. 2020 14:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.