Bartošová a Penk: Nevraživost střídá dojemná pocta mrtvé lásce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Bartošová a Penk: Nevraživost střídá dojemná pocta mrtvé lásce

Jednapadesátiletý zpěvák jde do sebe. Drogová minulost je zřejmě pryč a s ní i vzpomínky na rozpory, které měl s dnes již zesnulou Ivetou Bartošovou (†48). Nyní je rozhodnut své bývalé lásce složit velikou poklonu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nfalih1999...@...
18. 02. 2020 16:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vt456
08. 08. 2019 22:01

3.

Ja som o tomto nikde žiadny článok nenašiel, a ako hovorím, to video už nie je zverejnené, takže ľudia čo sa pýtajú „Prečo ?“ nenájdu tie dôvody, ktoré uvádzate Vy.

Preto pán Rychtář – píšte !

vt456
08. 08. 2019 21:59

2.
Zriaďte si nejaké stránky, alebo píšte blog.

Aj vy p. Rychtář ste sa stal pre bulvár hneď „Říčanským démonem“ ktorý zavraždil Ivetku a hotovo – viac ich nezaujímalo, boli ste ďalším žrádlom pre bulvár, a ste ním dodnes, pokiaľ treba pripomenúť verejnosti kto zabil Ivetu. Napríklad až 5 rokov po Ivetkinej smrti sa Vás niekto opýtal na to čo si myslíte Vy, že viedlo Ivetku k prevedeniu istej samovraždy. Bola to Dana Morávková v relácii Tenký led TV Barrandov, kde ste bol s Novotným. Reláciu som náhodou našiel na internete, kde bola týždeň, a potom ju stiahli, takže sa už nikde nedá pozrieť !!!
Morávková viedla rozhovor otrasne, zatínal som zuby, mala to byť asi Rychtářova televizní poprava, no pri tom jej skákaní do reči ste stihol aspoň povedať to, čo si myslíte, že boli dôvody tak rozhodného Ivetinho konania. Povedali ste tuším, že dôvody boli dva – prvý, že na fotky z narodeninového obeda v reštaurácii Ivetke domaľovali monokel, a druhý bolo obvinenie Gottliebovho syna Daniela, že ho obťažovala niekedy z roku 1988. Toto obvinenie však bolo staré, pretože padlo už v januári 2011, po vydaní knihy od Remišovej. A vôbec – tento Tomáš Gottlieb – pri hľadaní článkov o Ivetke, nieto v českýh luzích a hájich človeka, ktorý by Ivetku nenávidel viac ako on. Už v roku 2000 vydal nenávistnú knihu o nej, a odvtedy vždy vďačne poslúžil bulváru, keď mohol na Ivetku nakáľať. Toľko nenávisti voči Ivete, som u nikoho iného nepostrehol, a to mala Ivetka nepriateľov dosť. Ja neviem, čo strašné mu musela urobiť – alebo neurobiť – že ju tak vodkosti nenávidel. Niekde som našiel zmienku , že mu dlžila nejaké „velké peníze“, alebo že predala jeho byt v ktorom bývala v prenájme a peniaze mu nedala.

Ja neviem, či sa Vás to ešte niekto iný za tých 5 rokov pýtal, čo podľa Vás bolo spúšťačom Ivetkiho konania – kým v minulosti to boli „len“ mäkké samovraždy na postrašenie, tentoraz išla na istotu. Ja som o tomto nikde žiadny článok nenašiel, a ako hovorím, to video už nie je zvere

vt456
08. 08. 2019 21:53

1.
Pane Rychtář,

Je škoda že Ivetka, a potom aj Vy ste nemali tak vyhranený názor na bulvár a médiá ako máte dnes. Presne to čo mi tu píšete, ste mali robiť počas Vášho spolužitia s Ivetkou a to striktne – teda žiadna Nova, ani žiadna Prima, žiadna Osmička - nič ! Namiesto toho ste Ivetkin vzťah s verejnosťou – a ešte presnejšie s jej priaznivcami – mali budovať v uzavretej spoločnosti jej vlastných internetových stránok, prípadne nanajvýš ešte sociálnej siete, kde by ste jasne povedali tu je pravdivá Iveta a všetky informácie ktoré Vám chceme poskytnúť – v bulvári sú o mne iba lži alebo to, čo považujem za súkromné záležitosti, ktoré nezverejňujem. Bodka. Z tohto informačného spoločenstva by ste vylúčili všetkých čo ju urážali, čo sa jej vysmievali a boli na ňu zlí. Ale s tým teraz už nespravíme nič.

Minulý príspevok som končil tým, že tí, ktorí ju mali radi, iste s ňou prežívali viac každý jej úspech a každý jej problém ako niekto , kto ju sledoval zbežne, alebo kto sa o ňu nezaujímal. A jej smrť ich zasiahla tak ako smrť niekoho z ich vlastnej rodiny. Všimnite si príspevky pod Ivetkinými videami, alebo pod článkami – je to ich jedno veľké PROČ ?
Preto som sa Vás v e-maily pýtal, či jej nezistili trvalú poruchu reči, ktorá mohla Ivetku definitívne odrovnať ako speváčku, čo Ivetka nevedela zvládnuť.

Škoda, že nechcete napísať svoj pohľad na Ivetkin život, ktorý by objasnil mnohé nejasné veci a súvislosti, a ktorý by vyvrátil všetky lži, čo sa o Ivetke popísali. Píšete, aby som sa zamyslel nad tým, čo je pravda a čo nie, no keď sa zverejní iba lež, a pravdu si necháte pre seba, je neviem čo je potom pravda. Posledné roky Ivetkinho života zmapoval bulvár dôkladne, a to na internete zostane, vrátane tých lží. Ak si svoje postrehy necháte pre seba, tak sa tie lži raz stanú pravdou. Skúste porozmýšľať , či by ste niečo nenapísal – nie do bulváru, ale na internet, napríklad ako reakciu na nejaký článok z archívu, kde sa píše nepravda o Ivetke. Zriaďte si neja

zapos
08. 08. 2019 16:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zapos
08. 08. 2019 16:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zapos
08. 08. 2019 15:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

demonxxx
04. 08. 2019 13:10

Rychto, tvoje patologické výlevy nikoho nezajímají ty můžeš akorát vyprávět té ženě, kterou taháš k místu, které nazýváš hrobem, ve skutečnosti o žádný hrob nejde, jelikož se v něm nenachází žádné ostatky.
hrob = místo uložení ostatků (pokud v něm nejsou uloženy žádné ostatky, tak se o hrob nejedná)
Jistý je, že Iveta se tě pokoušela zbavit několikrát (volala policii, dokonce tě vykázali z jejího domu, volala a psala SMS, kde komu a žádala o pomoc, dokonce volala redaktorce a byl z toho útěk od tebe do Itálie a další …..) Na kameru řekla, pomozte mi, až se ho zbavím šíleně se mi uleví.
Nakonec, když pochopila, že se tě zbavit nedá, tak to vyřešila po svém. Vlastně se tě zbavila navždy nyní, už má od tebe klid. Líto mi je pouze těch, co ji skutečně měli rádi Artura, který ti nemůže přijít na jméno, on moc dobře ví, jak jsi jeho mámě ubližoval a jelikož tě znám a vím, že jsi duševní mrzák, tak si klidně ulev na všechny strany.

vt456
04. 08. 2019 10:27

Pane Rychtář,

Ja neklamem - len tvrdím čo tvrdí Michal. Ten hovorí, že sa Ivetke pokúšal dovolať a jej telefón ste zdvihli Vy - Vy zase tvrdíte, že Ivetke nikdy nevolal. Čiže sú to dve protichodné tvrdenia, takže klame jeden z Vás dvoch, nie ja.

Súhlasím však s tým, že je otázne či by Ivetke vedel pomôcť, tak ako to vtedy potrebovala. Osobne si myslím to isté čo Vy.

A máte pravdu aj v tom, že o Ivetke vieme len to, čo o nej napísal bulvár - je to presne tak, tak zmapovaný život, ako ho mala Ivetka má v čs. málokto, ak vôbec niekto. Pokiaľ "je všechno jinak" mal ste 5 rokov na to, aby ste tým čo Ivetku mali radi objasnil "jak to doopravdy bylo". Nikto okrem Vás a Artura Ivetku nepoznal tak dobre - ako som Vám včera v e-maily písal, dovolím si tvrdiť, že ani jej maminka.

Ak je teda nepravda, čo sa o Ivetke napísalo, Vy a Artur nesiete bremeno povinnosti vypovedať pravdu o nej nielen voči všetkým, ktorí ju mali radi a ktorej smrť ich zasiahla tak, ako smrť rodinného príslušníka, ale hlavne voči Ivetke samotnej.

zapos
04. 08. 2019 09:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zapos
03. 08. 2019 21:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vt456
02. 08. 2019 23:29

Pane Rychtář,

nie je pravda, že si "feťák najednou vzpomněl a chce se zviditelnit"..

Ivetke zložil hudbu k piesni Muj stín už v roku 2003 a dokonca aj nahral do nej aj svoj spev - je to duet Ivetky a Michala. Takže tie vzťahy medzi nimi neboli postupom času asi už tak vyhrotené. A to aj napriek tomu, že Michal vtedy ešte asi drogy bral. Kde ste bol Vy, v roku 2003 ?

Čo je však dôležitejšie - po Ivetkinom ponížení u Páska v kasíne v roku 2011, si Michal zohnal na Ivetku číslo, a snažil sa s ňou spojiť aby jej nejako pomohol, pretože mu jej bolo veľmi ľúto v akom stave ( duševnom, telesnom, finančnom, zdravotnom aj citovom ) je. Zavolal jej, lenže zdvihli ste to Vy a nechceli ste mu Ivetku dať k telefónu. Požiadal Vás aby ste jej odkázali, aby mu zavolala späť, čo sa už nestalo, takž ste Ivetke ani nepovedali, že jej Michal volal.

Takže Michal Ivetke neublížil a nezviditeľňuje sa na nej. Naopak, je pekné, že aspoň po 5 rokoch sa podarilo zorganizovať spomienkový koncert - a dúfam, že si to nemyslíte aj o ostatných spevákoch čo tam vystúpia, že sa na Ivetke priživujú. Viacerí z nich, mali s Ivetkou slušné vzťahy, aj keď to s ňou už nebolo dobré.

Pán Rychtář - želáte si pre Ivetku pokoj, no tým že jej pozostatky neodovzdáte rodine, aby ju mohli pochovať vo Frenštáte, ten pokoj jej nikdy nedoprajete. A ľuďom ktorí ju mali naozaj radi, odopierate možnosť prísť ju navštíviť na miesto jej odpočinku - ODPOČINKU pán Rychtář.

Je strašné, keď zákony nechránia človeka pred sledovaním a ohováraním ( bulvárom ), rovnako ako aj neumožňujú najbližšej rodine ( rodičia, manžel, deti ) na základe voľby väčšiny, pod notárskym dohľadom, rozhodnúť o mieste jej odpočinku.

zapos
02. 08. 2019 21:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lokii
02. 08. 2019 19:09

To je tak dobre, ze tenhle koncert bude - ona si to zaslouzi a zaslouzi si to hlavne jeji maminka.
Myslim, ze te bolesti a vseho toho analyzovani si uzila vic nez dost. Tohle snad maminku pani Bartosove trosku potesi a prinese zpatky vzpominky na hezke casy.
Hodne stesti I poradatelum - doufam, ze vsechno vyjde podle jejich predstav a planu a vsichni budou s vysledkem spokojeni.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.