Šokující důvod rozchodu Ridiho a Hunčarové: Za vším prý stojí třetí osoba! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Šokující důvod rozchodu Ridiho a Hunčarové: Za vším prý stojí třetí osoba!

Lucie Hunčarová (33) a Emanuel Ridi (45) před pár dny oznámili na sociální síti rozchod. Přestože ani jeden z nich neuvedl důvod jejich odloučení, příčinou je údajně třetí osoba – Ridiho syn.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

7mohammed....@...
18. 02. 2020 17:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

konvalinka34
31. 07. 2019 17:55

Já jsem v ní viděla zlatokopku. Ridi jí dopřával luxus a ona si stěžuje, že odjel se synem sám na dovolenou? Ona poznala hotely, na které by v životě tancem nevydělala. A pokud si ke klukovi neuměla najít cestu, je to její chyba. Není mi sympatická a nikdy nebyla.

bonicek
31. 07. 2019 16:28

Lucii potkalo to, co většinu lidí z přechozených vztahů. Její bývalý tanečník Onder jí už takříkajíc začal splývat s nábytkem…a tak, když přišel starší, zajištěný muž ( můj typ teda rozhodně není, ale chápu, že se někomu může líbit) , nová krev, nový sex, nový smysl pro humor, tak hold neodolala a šla za změnou...myslela, že na ní čeká nový, lepší život ale brzy zjistila, že není vše zlaté, co se třpytí. To je tak s novými partnery. Jen to, co je prověřené časem zjistí brzy, je to pravé...u ní to byl možná právě ten Onder. Může najít jiného ale čím starší bude, tím bude horší navázat plnohodnotný vztah...

Ewwa
31. 07. 2019 10:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lunocie
30. 07. 2019 12:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.