Osudný boj Karla Gotta (80): KOLAPS A PLÁČ IVANY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Osudný boj Karla Gotta (80): KOLAPS A PLÁČ IVANY!

I přes akutní zápal plic chtěl Karel Gott (80) vystupovat! Ani lékaři, ani pláč manželky Ivany (43), ani kamarád a kapelník Pavel Větrovec (70) tvrdohlavého Karla Gotta (80) nepřesvědčili, že mu 10 tisíc lidí na festivalu Benátská! nestojí za to, aby ještě víc ublížil svému zdraví. To musel přijít kolaps.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zchhata_lo...@...
18. 02. 2020 17:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivoadler
30. 07. 2019 11:27

Myslím, že Ivaně křivdí ti, co jí označují za zlatokopku. Proč by žena nemohla milovat podstatně staršího muže? Věřím, že láska Ivany je čistá. Že se stará o vlastní mláďata je zcela na místě. Ovšem, má to svůj limit a tím je s věkem spojený úbytek sil. Úbytek sil podcenila Ivana a podceňuje ho i Kája. Snad si myslel, že bude stále mlád. Není a proto to dochází k takovým koncům. A bude hůř.

-bello-
28. 07. 2019 01:38

xcarodejka
ararat se navážela do mě, dokonce sem vrazila i její IČO, tak se o ní vědělo vše. Sprostá byla jako kanál.Další hnus tady byl eisenberg ( nejezchleba ) od Benešova -utečenec do Švýcar a vzpomínám na oxalis
Z Beladona jsem nakolec -bello- a komíruje mě bello.Někdy si říkám, že to dělají v AHA .Z té minulé party jsem ve styku s mekanikem, mek je úžasný a mně tady mord a ararat začali říkat belmek a mně se to líbilo.Pak tu byli trolové a kopírovali mi nick denně.Pak jsem neměla čas, ale teď jsem tady a jsou zakázané vzájemné reakce a to je zbytečná starost AHA.

-bello-
28. 07. 2019 01:27

mbmb
sdělení pro ještě míň chápavé - ironie
(a sedí!)

xcarodejka
27. 07. 2019 10:17

S Bello si mne pletl nick Arrarat. Ta osoba odešla, je to pryč, , a na diskuzích je ted ˇo něco kultivovanější diskuze. Diskuze můžou být přínosné, nemusí urážet jeden druhého, ani redaktory, ani člověka o kterém se píše. KG se nemění, a každému se věkem zdůrazní jeho jeho osobnost, jeho lidské vlastnosti / někomu případně i jeho psychické poruchy/ Dlouhý život si většinou přejeme, ale stáří je někdy hodně těžké

mbmb
27. 07. 2019 09:10

pro mene chapave jmeno Karel = karol­,kar­l,char­lie,c­arlos­,atd a kdyz nekdo zpiva od svych 17 let tak do 92 roku vydelaL penize v CESKOSLOVENSKU ! Karolko je jako Andrejko zdrobnelina .Jinak jeho Ivanka je opravdu obetava , slouzi vzorne panu manzelovi.Ve svete ji vsude obdivuji ,ale v CZ nikoliv

hu11
27. 07. 2019 08:05

Jděte už s tím Gottem třeba do (_!_)

rannirosa
27. 07. 2019 03:56

Poslednim pranim slavika je zemrit na jevisti.

-bello-
26. 07. 2019 22:53

mbmb
nevděčným národem máte na mysli Slováky nebo Čechy?Protože Gott není " Karolko " a je Čech jako poleno a Jágr taky ! A druhý dotaz mám a ptám se jaké republice údajně Gott vydělal.
ČR nebo SK?

-bello-
26. 07. 2019 22:48

Nechápu. proč mu " denně vyměňují " krev.
Gotta ráda nemám a nikdy jsem neměla a jeho (ex-ště-ku ) choť " Ivanku " taky ne, ale docela ho chápu.Kdo je vychovaný plnit sliby a povinnosti to má prostě tak nastavený.

Po stopadesáté se ptám nicka " belo" pode mnou, proč si dává nick jako já ?Není to normální!

gurke
26. 07. 2019 20:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mbmb
26. 07. 2019 19:53

ewwa spravne - Karolko to nakonec zvladne sam.Podivejte na Radka Brzobohateho ,zemrel den pred 80 tkou ! KG nas vzdy potesil, tehle republice vydelal penize a tak jeho zena a deti ktere nezname nechme na pokoji.Za chvili ty asocialni nevychovanci budou diktovat i lekarum co maji delat. Nevdecny narod je sprosty k lidem jako je Jagr a dalsi hrdinove ve svem oboru

Ewwa
26. 07. 2019 18:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bello
26. 07. 2019 17:54

Ivano,už si zase zveš ke svým "dobrým"skutkům papparrazziho Kundráta?Nemělas toho dost?

jity
26. 07. 2019 15:03

Dohonilo ho stáří a nemoc, mistře bylo by třeba zvolnit.

vigela
26. 07. 2019 11:33

Magor. To se chtěl zhroutit před lidmi? A slávu tak strašně potřebuje?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.