Kruté ponížení Dary Rolins: Zpěvačka vrátila drsný úder! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Kruté ponížení Dary Rolins: Zpěvačka vrátila drsný úder!

Její pěvecká dráha začala v osmdesátých letech minulého století, od té doby se Dara Rolins (46) ve světě showbyznysu stabilně drží, a svoji popularitu umí obratně využít i na sociálních sítích. Přesto si ale někteří myslí, že je dávno za zenitem. Alespoň taková byla reakce jednoho z jejích sledujících na sociální síti.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jz199@...
18. 02. 2020 17:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortun
24. 07. 2019 23:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ewwa
24. 07. 2019 20:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Yarda
24. 07. 2019 13:12

... vyprodaných klubech, prodejích alb...
No, proti gustu... Ale je zajímavé, že když se o té paní někde píše, tak většinou v souvislosti s nějakými aférkami, co kdo o ní napsal, co mu odpověděla, nenarazil jsem na článek (pravda, nevyhledávám je), ve kterém by se psalo, kde zpívala, jaké písně, kolik tam bylo lidí a tak. A nevzpomínám si, že bych v našem městě četl její jméno na plakátových místech.

fortun
24. 07. 2019 01:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tosuja@...
23. 07. 2019 22:27

pro ty z vás, kteří rádi sledují filmy.
Seznam nejnovějších filmů z roku 2019 jsem našel s vysokým pohledem pouze zde CLUB­MAX32­.blog­spot­.com

lekno
23. 07. 2019 20:48

Neurobila to úmyselne, o zabití možno písať v prípade úmyselného činu - bola to nešťastná udalosť - ktorá sa hocikedy može prihodiť aj vám - britva. A keď vás potom budú označovať za vrahyňu, možno si spomeniete na vaše komentáre k článkom o Dare R.

britva
23. 07. 2019 17:55

njn, slovenská romka, co zabila chlapa na motorce autem. to je fakt zajímavá celebrita

fortun
23. 07. 2019 15:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bonicek
23. 07. 2019 13:34

Z takových komentářů, ať si nic nedělá, lidé napříč všech sociálních tříd si na sociálních sítí vylévají svoje vlastní frustrace a nikdy nebylo snazší někoho urážet a ponižovat, schován statečně za fake profil....Pokud vás baví, co děláte, pokud cítíte odezvu a naplnění. Dělejte tak dále a na váš věk se neohlížejte dokud vám to síly dovolí. Ps: mladí většinou nemají ještě dostatečné zkušenosti a neumí se tak prezentovat, aby to mělo glanc a šmrnc. Já jsem mladá, přesto mezi celebritami upřednostňuji ty starší....miluji i starší známé herce. Mají zkrátka už vytříbený styl a šarm, umějí hrát či zpívat tak, že jim to absolutně věříte, jde jim to zkrátka od srdce. Buď to v sobě máte to TO nebo ne.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.