Dominika Hašková: Odmítá práci, o které jiní jen sní! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Dominika Hašková: Odmítá práci, o které jiní jen sní!

Dcera »Dominátora« nemá nouzi o zajímavé nabídky. Jenže Dominika (15), která se zviditelnila v televizní show Česko Slovensko má Talent, je odmítá. Proč?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

illis
22. 01. 2011 10:12

nejedny dveře, bylo to znát i soutěži Česko Slovensko má talent, jméno otce tam bylo zmiňováno, záběry kamer na rodiče též časté, prostě to tak je. Účast v show Jana Krause dokládá, že jméno Hašková má svou váhu. Kolik talentovaných z této soutěže mnohem víc než Dominika bylo už u Krause? Takže ať se to rodině líbí nebo nelíbí, vyvrátit se to nedá a s tím museli Haškovi počítat. Písničku Leonarda Cohena Halelujah jsem si našla na Netu se Susan Boyle a to je skutečně vysoce zážitkový poslech. Jemnost interpretace jsem u Dominiky marně hledala

drsnak
22. 01. 2011 00:25

Dominika docela dobře vypadá a musím uznat že i docela dobře zpívá jsem li to schopen posoudit ale mám zato že kdybyto nebyla dcera Dominátora ale třeba moje neštěkl by po ní ani pes. Mimuchodem ona si může vybrat co jí baví jí přece netrápí a trápit nikdy nebude že bude dražšší chleba .

bernadette
22. 01. 2011 14:58

Přesně tak. Je hezká a docela dobře zpívá. Docela dobře je ale docela málo na špičkovou zpěvačku. Má před sebou ještě dlouhou cestu, ale i tak si myslím, že se z průměru nikdy nevyhrabe.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.