Travolta: Během porodu nesměla žena ani ceknout! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Travolta: Během porodu nesměla žena ani ceknout!

Je to jen něco málo přes dva měsíce, co přivedla Kelly Preston (48) manželovi Johnu Travoltovi (56) na svět malého Benjamina. Děsivé okolnosti porodu ale prozradila až teď.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

argido
20. 07. 2011 13:54

rodila jsem 3x a necekla jsem ani u jednoho!! Vedle mě řvala budoucí matka tak, že jsem se za ní styděla. A to po třetí jsem rodila koncem pánevním .- všechny porody normální cestou. Děti mám normální poslušné i někdy neposlušné

marmat
21. 01. 2011 16:37

Oba s Tomem za léta prokázaně navštěvují GAY komunitu a obě polovičky jsou jen na doslovné útoky novinářů z toho "překvapené" ...Tak by so mohly přezdívat miloučké a oddané GAYŠI. Ale pro tyto dámy rozhodně nebude tak lehké se VZMUŽIT a odejít ze spárů sekty. Možná první syn Travolty byl malinko přidušenej !?

zaviracispendlik
21. 01. 2011 08:26

asi má v hlavě vymydleno jako Tomík

doja
21. 01. 2011 08:14

Nedostat tišící léky a neceknout při porodu...to mohl vymyslet jenom chlap Děti jsou pak klidné, poslušné a chytré .. jooo to je Amerika, ty vědí jak na to

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.