Senioři radí svým vrstevníkům: Šetřit, šetřit a zase šetřit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 17. srpna 2022

Svátek slaví Petra, zítra Helena

Senioři radí svým vrstevníkům: Šetřit, šetřit a zase šetřit!

Se svými penzemi jakžtakž vyjdou. Kdyby však bylo třeba zaplatit nečekaný výdaj ve výši 10 tisíc, většina seniorů by s tím měla problém. A proto rada, o kterou se v anketě Aha! podělili, zní: pokud můžete, našetřete si na horší časy!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

grajamahbo...@...
18. 02. 2020 19:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Lubica
27. 07. 2019 17:16

Nabízím vám svou kreditní nabídku, která je velmi rychlá a snadná. Moje nabídka začíná mezi 50 000 a 50 000 000 Kč a moje úroková sazba je 2%. Splacení půjčky začíná mezi 3 a 300 měsíci. Můj bankovní manažer vyžaduje před převodem prostředků na váš účet podepsaný smluvní dokument. Takže pro všechny vaše naléhavé potřeby půjčky mě kontaktujte: lubi­capo­tocka4­@gma­il.com

larryfox20...@...
10. 05. 2019 06:08

24hodinová půjčka poskytuje jednoduchý a efektivní úvěrový servis pro lidi z celého světa, kteří hledají půjčky. Můžete si vypůjčit v jakémkoliv termínu od 1 do 25 let a půjčit si jakoukoliv částku od 2 000 liber do 50 000 000,00 EUR za libovolným účelem. S nízkou úrokovou sazbou 3% ve všech částech světa. Žádost je k dispozici pro žadatele, kteří jsou starší 18 let. Pro více informací prosím kontaktujte email: larry­fox201­7@ou­tlook­.com

gurke
09. 05. 2019 16:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zamlzena
09. 05. 2019 10:42

Peníze nejsou vždy záruka dobré péče. Ne každý dům seniorů vyhoví a zavolá seniorovi sanitku, kterou si je senior ochotný hradit ze svého.Dům seniorů někdy spekuluje a šetří jeho peníze pro seb, když disponuje nějakou plnou mocí, ap.není dobré, že peníze jsou pro mnohé alfy omega a jdou za nimi doslova "přes mrtvoly". A jsou to i lidi, kteří mají dost a nepotřebují to. Jenže " s jídlem někdy roste i apetit", jak říká jedno moudro.

mbmb
09. 05. 2019 08:32

Zit rozumne cely zivot , pokud mozno bez dluhu ! Na co nemam to nechci, jedina pujcka na bydleni a ta byla v cele vysi kryta stavebnim setrenim.V zivote prijde vsechno jinak , necekana nemoc atd. Nyni je mnoho konzumnich lakadel ,dovolene, auta obrovske vily a jine zbytec­nosti­.Nej­dule­zitej­si je totiz rodina a zdravi .Misto tricek za tisice je lepsi naucit se jazyky ,dat penize do sebevzdelani .Trend je ale opacny- bohuzel

tryskomys
09. 05. 2019 07:07

Nerada to přiznávám,ale já si důchodák spořím už od 37 let,nevěřila jsem,že by to cinkání s klíčema mně nějak pomohlo,a měla jsem pravdu jak čas ukazuje a BUDE ještě mnohem Hůř.

Kontakty

• Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.