Dcera Michaela Kocába: Šest operací...a hluchota! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Dcera Michaela Kocába: Šest operací...a hluchota!

Dcera exministra Michaela Kocába (56) Natálie (26) je téměř hluchá!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

wasube
19. 01. 2011 09:10

Trpim tim samym,na jedno ucho neslysim vubec a na druhe na 40 procent...vada pry se da odtranit tympa­noplas­tikou­,ale zatim jsem na operaci nesla...pry moc nepomaha a pacienti maji pak problemy s rovnovahou...vim ale jedno,ze odezirat nemusi,jen ji asi dela problem,ze se musi k lidem otacet stranou,na kterou slysi...mě to zavinil primar ORL,ktery prohlasil,ze jsem simulant s horeckou nad 40 st. a nepomohl mi..poslal mi do prace...v Motole pri hospitalizaci zjistili,ze je uz pozde,ze budu skoro hlucha...bylo mi 23 let...fakt mi pomohli az v Motole,ze pry se s tim musim vyrovnat...ale maminka mě porodila dobre slysici a myslela jsem,ze primar je odbornik,zrovna mel sluzbu...bylo mu tehdy cca 68 let,asi uz vsechno zapomněl...

wasube
19. 01. 2011 09:12

Cci doufat,ze se ji to stalo jinak a ne proto,ze nejaky doktor mel plzensky rychlokurs jako ten muj....

jostom
18. 01. 2011 14:21

Natalie je ještě mladá a má šance na změnu k lepšímu.Hodně je přeji aby zase normálně slyšela.javascript: insAt­Cur(do­cumen­t.ge­tEle­mentBy­Id('fr­mCon­t'), ' ')

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.