Tak se Lili dočkala: Karel Janeček přiznal omyl a ohlásil rozvod! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Tak se Lili dočkala: Karel Janeček přiznal omyl a ohlásil rozvod!

Milovník žen Karel Janeček (45) byl dlouho přesvědčený o tom, že může žít v mnohoženství a že to bude fungovat. Jenže se přepočítal. Jeho žena Mariem Mhadbi (34), s níž má syna, jeho velkou lásku s kněžkou Liliou Khousnoutdinovou akceptovat nehodlala. A tak se matematik rozhodl pro radikální řez.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hbrunopsmc@...
18. 02. 2020 21:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
20. 03. 2019 11:39

Já bych toho kurevníka nechtěla, ani kdyby byl celý ze zlata..Jako člověk stojí za *** a může být miliardář jaký chce.Těm ženským se divím, nechápu je, že vůbec na sebe od něho nechají sáhnout.Jsem zvědavá, jak to vydrží pouze s Lili dlouho.

makmark
19. 03. 2019 23:12

Ta jeho matematicka, Tunisanka Mariam je psychicky dvakrát tak starší a vyzralejsi, než ten penisem řízený fakan. Asi se vedle ní cítil jako blb a právem.

makmark
19. 03. 2019 23:09

Ten magor s nulovou sociální inteligenci potkal manipulativni kozu, která ji naopak překypuje... A vodí ho na vařených nudlich
O jak hloupy může být matematický génius. Který si mysli, že tohle je láska a tváří se na každé fotce při pohledu na ni, jak dokonalý debil

nefimova.1...@...
19. 03. 2019 18:48

Unavený z neustálých pokusů o zhubnutí? Doporučuji nejlepší lék na hubnutí, pomohl mi > > > > www.Bodyslim.Club

klara23_
19. 03. 2019 13:17

Janeček je nemocný, skutečně, za chvili se uprimne zase zamiluje jinde. Kazdý má nejaký nedostatek. Odpoustim mu za jeho bohulibou činnost pro demokracii. Koho vinu ale nedokazu prominout je ta štka, co si rika kněžka....pro tenhle typ parazitických kurv bych možná našla pochopení i v jistých islámských trestech (nechci být ale barvitá abych nepodnecovala nenávist).

amej
19. 03. 2019 09:42

Ten člověk je naprosto nevyzrálý a stále se hledající pako. Celý život tím ubližuje lidem a ženám kolem sebe a vůbec mu to nevadí. Chudák ženská, která se do něj kdy zamilovala.

fido2
19. 03. 2019 09:18

Hnusík obecný...už ho neukazujte. Mám zkaženou snídani.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.