Hit internetu: Karlova Ivanka a její »bla bla«! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Hit internetu: Karlova Ivanka a její »bla bla«!

VIDEO Jednou se zakoktala, a už je toho plný internet!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

georg7
04. 05. 2011 11:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

litop
21. 02. 2011 23:56

Nac si poustet video , mne nejaky prebret vubec nevadi Ivanka se mi libi .

liun
21. 02. 2011 23:46

Ma velice prijemny hlas .

bohatypodnikatel
11. 01. 2011 01:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nitram55
13. 01. 2011 12:12

solochov
10. 01. 2011 19:05

Je opravdu skvělá, úžasná, nádherná a oduševnělá. Proto vypínám televizi, sotva se objeví na obrazovce

kvetuska67
10. 01. 2011 10:12

Závidíte jí,nebo jste nepřející?Paní Ivana chtěla tuto práci vyzkoušet a myslím ,že udělala dobře.Jsou tam jiní,kteří by měli uvažovat o změně.

solochov
10. 01. 2011 19:07

A jestli pak by tu práci mohl vyzkoušet kdokoliv jiný, kdo by neměl za manžela takovou slavnou osobnost?????

kukkikuki
09. 01. 2011 17:14

je tolik mladých vzdělaných a zábavných lidí,a je tam pani,ktera by tak akorat mohla detem cist pred spanim pohadky-ale doma!!!ze by kaja zbankrotoval a ona musela do prace?a kdo to ma poslouchat-sislimisli

alenkaa
09. 01. 2011 14:18

Mně se líbí a vlastně jen kvůli ní se dívám na VIP.Tedy,když je hlásí ona.Jinak ne.To je jen můj názor.

street
09. 01. 2011 14:06

i po mesicich prace na ni - ma jen na "moderatorske krovi"!
Chybi ji prirozeny projev a skutecne vse, cim ma dobry moderator predevsim zaujmout! Vubec nepatri do medii - natoz do televize a to jeste v hlavnim vysilacim case!
Jako zdravotni sestra - udela nejlip, kdyz zustane u sveho oboru, trh je otevren!
A nebo se muze venovat tomu, cemu asi rozumi nejlip - obstastnovat stary chlapy! Prominte Kajo!
A porovnavat - neporovnatelne - knizete a slechtice Karla Scharzenberga, ktery prinesl do ceske politiky noblesu a rozhled evropskeho slechtice - s touto nezazivnou, umelou, sebestrednou zlatokopkou je naprosto troufale!
Knize K.Schwarzenberg ma prestiz, zazemi v evropskych zemich, je obliben a skutecne mu to mysli!

Sebestredna Ivana Machackova-Gottova se stale zastituje mistrem a jeho jmenem - bohuzel uz zustane lidem pro smich - protoze v nicem nevynika, jenom se urputne snazi dostat za kazdou cenu do "svetel ramp" - pritom na to bohuzel nema a ani nestaci!!!

bobina
09. 01. 2011 09:27

a kritizují jí jenom ubožáci,kteří na rozdíl od ní mají v hlavinkách bulvární srajdy. Nikdo není mistrem hned první den a nikdo není předurčen k tomu nebo onomu. Vše se člověk musí učit a nejinak je tomu i u této moderátorky. To jenom zoufalí mentorové a kritici si nechají místo svého úsudku nalít do hlavy bulvární guláš a ten pak dokola omílají na všech diskuzích. Možná že ani nevědí proč jí kritizují,je to jenom ze sportu,ze závisti a nebo jenom proto že někdo někdy něco o ní řekl a už to na diskuzích frčí...! Je to o tom,že anonym je ve své podstatě podělaný čeký škodík léčící si svá traumata ,neschopnosti a svá životní selhání na diskuzích,protože ve své podstatě vlastně závidí jen těm úspěšnějším.Gottová je naprosto v pohodě,je svá a tak to má být. Já naopak před ní smekám už jen proto,že jí naopak nic nenutí do práce chodit protože je zabezpečená a ona se snaží chovat jako inteligentní ženská která ví co chce a jde si za tím,i když jí to komplikuje život. Vyčítat jí to může jen naprosto dementní zoufalec.

hrneczuhrinevsi
09. 01. 2011 11:43

prostě na to nemá ani hlas a ani neumí mluvit. když chce pracovat, kdo jí brání? Ale každý má dělat to, k čemu má předpoklady a ona je k moderování prostě nemá. Je to jen protekční nána, která chce na sebe upozornit, protože ví, že Gottovo už pomalu zvoní hrana.

kukkikuki
09. 01. 2011 17:17

tak si ji doma vylep,neda se poslouchat

stekavypes
09. 01. 2011 08:50

Nevím,komu vadí,že se přebreptla.To,že se Martina zadrhla a ne jednou nikomu nevadí.Ivana to bude mít vždycky těžší už jen proto,že je manželkou Gotta.Ivano,nic si z toho nedělejte,jsou daleko horší a nikdo si jich nevšímá.A pro vás,co ji kritizujete,vám se to nikdy nestalo?Pak vám dávám prostředníček!

normalniholka
08. 01. 2011 21:51

Já Ivance fandím..Mě to přišlo roztomilý, jak tam "zavlnila" těma rukama..je čím dál lepší, pracuje na sobě a vypadá také čím dál lépe. Doufám, že si z příspěvků lidí, kteří jenom nadávají a kritizují, nic nedělá a bere to sportovně..Taky mi je z našeho tzv. VIP světa občas někdo nesympatický (a že jich je dost) nepíšu hned ke každému článku nějaký hnusný názory. Pokud někoho nemám ráda, tak to přepnu nebo zakroutím očima,to je vše..Buďte víc tolerantní nebo prostě na lidi,kteří vám jsou nesympatičtí nekoukejte!!

zdeniii
08. 01. 2011 20:27

Proč jí kritizujete a nadáváte jí do střev ?
Kvůli tomu, že je ženou Karla Gotta, by teda měla sedět doma, nejlépe v šatovce a s natáčkama, a ohřejvat mistrovi dlabanec, když se vrátí ze šňůry jo ? Podle mě se stále lepší. Chtěla bych při moderování vidět každého, kdo se tady vysmívá...není to totiž tak jednoduché jak to na první pohled vypadá...vy breptové

hrneczuhrinevsi
09. 01. 2011 11:46

musí se za každou cenu prezentovat jako moderátorka, když na to nemá?

majolka333
08. 01. 2011 18:42

Nechápu, proč tato rádoby "celebrita", žijící ve stínu slavného zpěváka, a nic jí nechybí, potřebuje se producírovat na veřejnosti a dělat ze sebe kreaturu
Už dlouhou dobu se o tom diskutuje na těchto stránkách, ale je to ho-v-no platné. A taky se mi nelíbí že tu registraci na AHA fakt zdu-pa-li. Až po týdnu se mi podařilo poprvé přihlásit, a to mi sdělili na můj dotaz, proč to nejde, že mají technické potíže, a že to brzy bude v pořádku.

kolemjdouci_clobrda
08. 01. 2011 18:04

kteří to žerou a dokonce o tom píšou

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.