VIP zprávy jdou živě: Gavriely koktá! Co Ivanka? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

VIP zprávy jdou živě: Gavriely koktá! Co Ivanka?

Půl roku měly klídek. Každé odpoledne moderátorky VIP zpráv na Primě v čele s Ivanou Gottovou (34) a Martinou Gavriely (32) předtočily své vstupy a pádily domů.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

annahradecek
29. 07. 2011 17:30

Když je to uváděná stoka..... VIP jsou něco podobného, ptrostě pavlač. Člověk se někdy potřebuje odreagovat od politiky a denních starostí. Ale ta sešněrovanost Ivanky je velká a když je ona, přepínám.

marmelada
29. 07. 2011 17:27

ale nezvyknou si všichni, protože ty zdrátkované čelisti jsou asi nenapravitelné a úroveň mluveného projevu nezvratná. Člověk už ani nevnímá co to říká, protože ho vyvádí z míry ta sešněrovanost. Připomíná mně zubní lékařku, která mně nezvládala vytrhnout zub a já měla strach už ne z trhání ale za ni, že bude muset dojít pro pomoc.....

hedvicka
08. 01. 2011 08:35

Vážení,obzvláště pí Gottová ve VIP zprávách působí hrozně arogantně, jděte s ní do háje, cožpak u nás nemáme normální ženy, muže, kteří jsou sympatičtí, bože můj proč pořád chcete zaujmout něčím,co v drtivé většině nikdo nemá rád, televizi fakt je lepší při jejím vystoupení vypínat.

johanka
07. 01. 2011 10:44

Jakým způsobem a jaká "porota"vybírala tyto "hlasatelky" zpráv VIP na Primě Hlavně paní Gottová působí jako kloubová panna a rozhodně nemá na to, aby svým křečovitým projevem obtěžovala posluchače večerních zpráv. Jsem přesvědčená o tom, že existuje spousta chytrých a schopných mladých žen, které by tuto paní nahradily a VIP zprávy by se staly pořadem, na který se rádi podíváme. Vždycky, když se na obrazopvce zjeví paní Ivana, říkám si, kdo za to může ?????

bobina
07. 01. 2011 08:03

a držím jí palce. Bude to mít moc těžké vzhledem k tomu jak se do ní lidé strefují a hledají na ní chyby. Mně se líbí,fandím jí a ráda jí poslouchám.Bulvár je nemilosrdná smradlavá stoka která se živí pomluvami a tak to i beru. Ráda si přečtu ale nedělám z toho závěry,mám svůj pohled na lidi.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.