Lucie Šafářová: 15 let čekání | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Lucie Šafářová: 15 let čekání

Tenisovou kariéru ještě oficiálně neukončila, přesto si Lucie Šafářová (32) užívá, jako už by byla ve sportovním důchodu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

igianluca....@...
18. 02. 2020 22:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

yokky
21. 02. 2019 00:39

A Zivot jde dal.­....­....👍👍­👍👍👍👍👍🤑­🤑🤑🤑🤑🤳🤳­🤳🤳🤳🤳🤳✌­✌✌✌✌✌

l.amatrish...@...
20. 02. 2019 23:02

Doporučuji nejlepší lék na hubnutí, pomohl mi > > > > > www.Takeslim.Com

hedvicka
18. 02. 2019 22:56

Pleka mě vůbec nepřekvapil, vždycky jsem měla pocit, že si myslí, že jeho houno nesmrdí. Ale ono to tak není, to bude zírat, co ho čeká, jak mu asi bude, až mu chlapci - synkové - jednou řeknou, táto, proč jsi nás opustil? Taky se může pleka dočkat toho, že ho synkové ani např. nepozdraví, natož aby k němu chodili na návštěvu dle rozhodnutí soudu. Nechť si pleka uvědomí, že každé se nám - ženám - líbí plno jiných mužů, ev. pánům se líbí plno jiných žen, bože můj, každý to někdy zkusil, zalaškoval si, ale tím to má skončit. Ale rozbít dětem rodinu? Přeji mu jediné, aby se dočkal něčeho podobného, od jeho milenky, jako se zachoval on, nabubřelý "sportovec". Ať se na sebe podívá, žádný zázrak to fakt není. Ale ti sportovci si fakt zřejmě myslí, že jsou snad z jiného těsta? Pořád jsem přesvědčena o tom, že by stálo za to, udělat za touto epizodkou tlustou čáru a začít žít normální rodinný život a to z obou stran. Oba dva hoďte za hlavu tu vaši zrádnou - tak pomíjivou - slávu, tak pomíjivou kariéru. Stojí to za to, vím o čem píši. Tento příspěvek si oba dva zapište za uši, nechtějte vidět, co těm dvěma malým klukům připravíte a hlavně, čeho se tím vaším rozhodnutím můžete vy oba dva - dočkat. Opět jenom zdůrazním, vím o čem píšu. Ti dva malí kluci si o vás - jak se říká - možná jednou neopřou ani kolo. Ale tak to v životě chodí. Ale vy dva máte ještě šanci to změnit a konejte vaši povinnost, tj. vychovávat vaše synky v řádné spořádané rodině. Nechtějte nikdo vidět, jak to vypadá, když děti pendlují mezi dvěma rodinami.

pooomeranc
18. 02. 2019 20:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pomahatachranit
18. 02. 2019 11:35

A jeste taky s nimi na hory jela Plekancova matka, ne? Ta je prece vsude s nimi

borka30
18. 02. 2019 17:17

Hlavní organizátorka všeho. Teď jim pomáhá zařizovat byt v Praze.

AliAlice
18. 02. 2019 10:14

Lucii Šafářové a Tomovi Plekancovi držím palce,aby jim vstah vydržel !!!

hanka_
18. 02. 2019 08:13

A ještě přidám, sice jsem hodnotit Plekance nechtěla, tak mi to nedá, Vondráčkové fanynka rozhodně nejsem, ale Plekance bych se být jeho ženskou štítila, neštítím se ušpiněných lidí, ale lidí se špinavým charakterem, "velebnosti, chce se mi blejt". I když Šafářová žádná kráska není, přesto si myslím, že měla na lepšího člověka.

pomahatachranit
18. 02. 2019 11:38

Zkazil si totalne reputaci tim, jak se chova ke sve rodine, kterou kvuli tehle pani rozbil.

fany22
18. 02. 2019 14:04

Tak jste si kopla do obou, vohaňko. Je vám líp? A vážně jste přesvědčená, že zrovna vy jste půvabná , soudná a charakterní??

hanka_
18. 02. 2019 07:24

Její vztah s hokejistou nehodnotím, nikdo do toho nevidíme, ale i když tak tvrdě makala, často na slunci, jak může ve 32 vypadat takhle??!! I na 45 ženskou by měla těch vrásek moc a vypadá ztrhaně..Určitě má prostředky, aby s tím něco udělala..

Leonie
18. 02. 2019 11:18

Hanka je od slova hanět? Dva komentáře. Jeden haní Šafářovou, druhý Plekance. Oháňko, vaše názory, páchnoucí žumpou, je dva evidentně nezajímají. Mají se rádi takoví, jací jsou a budiž jim to přáno.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.