Nešťastná Lucie Vondráčková (38): Uvězněná kvůli rozvodu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Nešťastná Lucie Vondráčková (38): Uvězněná kvůli rozvodu

Tomáš Plekanec (36) sice nechtěně, zato pořádně dopálil Jaromíra Hanzlíka (70) s režisérem Jiřím Adamcem (70). Kvůli němu se jeho stále ještě manželka Lucie Vondráčková (38) nemůže dostavit jako hlavní hvězda na slavnostní premiéru jejich filmu Léto s gentlemanem.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fgiri.giri...@...
19. 02. 2020 00:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

flora
29. 01. 2019 20:21

V Kanadě je, protože tam chtěla být. A chce tam být kvůli vidině milionů dolarů, které chce z Plakance vydřít.
Špatně se nemá, nechápu proč pořád bulí. Jen by mohla už konečně přestat lhát i v úplných banalitch, např, že je v Montealu -30. Není a ani podle předpovědí nebude , je tam podobně jako u nás.
Dobrá zpráva je, že Adamcová se už necuká, že dostala půjčku 3 miliony od Plekance, kterou dřív popírala. Jen kličkuje, protože neplatí splátky, ale s tím si Plekanec poradí. A poradí si i s nenažraností manželky .

gurke
28. 01. 2019 16:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

stejne
28. 01. 2019 15:20

Uväznila ju tam jej vlastná túžba po miliónoch. Neľutujem ju, je stupídná.

jarmilah
28. 01. 2019 15:22

rych.and.
28. 01. 2019 11:29

pep.p - Nemecko ma HDI 0,911, Cesko a Kanada maji podle posledniho stejne 0,888, jenze v Cesku stoupa, v Kanade klesa. Nekde se jeste uvadi stary zaznam, ze ma Kanada 0,911 a Cesko 0,870, ale rozdil mimimalni uz ve prospech Ceska.

pea.p
28. 01. 2019 10:08

Blesk si dal pauzu, tak to okopírovalo AHA a podle příspěvků se to řeší dnem i nocí.
Vondráčková žije v Kanadě posledních 7-8let. Tehdy tam následovala svého muže, nyní je tam se svými syny.

jarmilah
28. 01. 2019 10:40

Nó ano. Děti tam přece mají kroužky, tak tam musí být uvězněna....to je ale výmluva. Až bude mít milióny, tak se vrátí. Jak zdůvodni návrat, tak na tu její lež jsem zvědavá.

pea.p
28. 01. 2019 10:53

O to přece nejde. Děti se tam narodily a jsou tam celou dobu.Občas za nimi přijeli příbuzní nebo oni jely sem na prázdniny. Za sebe říkám, že tam mají větší možnosti než tady. A to zda bude žít tam nebo tady by měla být její záležitost (po dohodě s otcem).Nikoli záležitost čtenářů a pisálků.

matylda-rut
28. 01. 2019 10:58

Narodili se tam proto, že tam měl tatka pracovní smlouvu, tu už nemá, tak do 48 hodin měli všichni vycestovat. Hou.no větší možnosti, ty jsi taky Havlovka a sníš o zlatým západě.Tam budou věčně jenom cizinci, lidi 2.-3. třidy. Máš prd ponětí o cizině.

pea.p
28. 01. 2019 11:02

Vidíš. Mám v Kanadě rodinu. A jsou tam více než spokojeni. Sem už by se nikdy nevrátili. Ani oni ani jejich dnes již dospělé děti.
Hlavně že ty máš ponětí a rozhled.

matylda-rut
28. 01. 2019 11:16

Jooooo. To říkaj všichni co odešli do ciziny a pak počítaj na konci měsíce každou vindru co dostali od sociálky Přeci nepřiznaj, že to tam stojí za houbelec.

pea.p
28. 01. 2019 11:43

To že ty jsi závislá na dávkách můžeš vyčítat jen sobě. A pravdu máš v tom, že venku se každá slepice jako ty nechytí.

matylda-rut
28. 01. 2019 11:53

Tupá hlavo,kolikrát ti mám psát,že máme firmu,kterou jsme si s manželem tvrdě vymakali,proto ale taky někdy makám i v neděli, ale nemusím toužit po nějaké Kanadě.

matylda-rut
28. 01. 2019 12:02

Je mi dobře doma, mám se dobře a když chci zajedu si kam chci. Finančně jsem zabezpečená a nejsem závislá na manželovi jako Lůca. Jen prdouši si myslej, že je v cizině líp.

pea.p
28. 01. 2019 12:45

Takže firmu máte společně , ale si nezávislá. Můžeš jet kam chceš, ale zatím se ti ještě nechtělo, protože musíš makat i v neděli a komentovat bulvár

matylda-rut
28. 01. 2019 15:29

Jistě jsem nezávislá, tupé telátko, protože mám svůj výdělek a podíly. V neděli dělám jen někdy, aby tatínkové nemuseli chodit do práce a mohli být u své rodiny.

pea.p
29. 01. 2019 08:56

Tak to je fajn, že děláš za druhé i v neděli. Je fajn, že si pánové mohou užívat rodiny, zatím co ty makáš a komentuješ bulvár.
Těch co podnikají a mají firmu jsou hromady. Jen někteří mají potřebu to hlásat jako by byli něco extra. Pokud někdo chce aby byla firma úspěšní a fungovala, tak makat musí a rozhodně se tím nemusí chlubit.

matylda-rut
02. 02. 2019 11:04

Ježkovy oči ty jsi skutečně nesmírná ***.Nikdo se tady firmou nechlubí,magore pomatenej,to že jsem to napsala,byla jen reakce na tvý debilní hlášky,že já jsem závislá na dávkách. Protože jsi na nich závislá ty,neznamená,že je závislý každý kdo sem napíše.A že chodím někdy i o víkendech je taky reakce na tvý narážky a jedovatý štípance, že jsem na diskuzi i o víkendech. Jooo jsem tak nezávid.Ty jsi neměla v životě ani odvahu odtáhnout do tvé vysněné Kanady.Prdíš v hnusným paneláku v Praze a to je vše na co ses zmohla. Proto bys přála Lůce,aby tam zůstala.To je totiž tvůj sen.A to tvý věčný:Kluci se tam narodili...je tak přiblblý, nejsi schopna pochopit,že to nikoho nezajímá,že tam směli být jen po dobu,kdy Pleky hrál za Montreal? Jenom ukazuješ jakej jsi blbec, tupá a nevzdělaná husa. Nic víc. Ale pán Bůh to myslí s tebou dobře, on ví, že hlupáci za svou blbost nemůžou, proto tvrdneš v Praze a ne v Kanadě. Ty kdybys odtáhla do Kanady a zjistila, že to tam žádný med není a že je tam tvrdší život než u nás, taky bys jako první spořila prašule na letenku zpět. A ta tvoje angličtina by byla asi jako je Lůcy, která si myslí jak není úžasná a přitom každý školák má lepší výslovnost než ona. To rve uši ji poslouchat. Ta by tam musela být dabována anebo hrát jenom potrhlé cizinky, ale na ně není nikdo zvědavý, ani ten film tam nedávali. Kravěno tak se mi pěkně omluv a možná, že ti odpustím.

rych.and.
28. 01. 2019 11:21

To se ukazalo po sametove jak se meli lide dobre v cizine. Jak v 68. utikali, tak se v 89. vraceli. Dobu jsem zil v cizine a malokdo se tam uchyti. Vsichni tvrdi, ze se maj dobre a pravda je nekde zcela jinde. Cesko neni standartne na tom spatne.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.