Pavla Tomicová (56), finalistka StarDance: STRAŠLIVÁ URÁŽKA POROTCE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Pavla Tomicová (56), finalistka StarDance: STRAŠLIVÁ URÁŽKA POROTCE!

Tohle se jí určitě nelíbilo! Pavla Tomicová (56) se sice probojovala do vysněného finále StarDance, ale ne díky tanečním vlohám. Alespoň tak Aha! komentoval její postup porotce Radek Balaš (52). Dokonce ji přirovnal k „tanečnímu dřevu“ minulé řady Lukáši Pavláskovi (40).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ohamido.ba...@...
19. 02. 2020 02:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aveneta
15. 12. 2018 09:15

Tak dnes se ukáže zda-li zvítězí snaha neprofesionálů o tanec či vítězství obézní almary, která to dohání humorem, ale k tanci na jisté úrovni má daleko, byť se snaží. To by chtělo uspořádat Star Dance kalibru nad 50 let a nad 100kilo....to by aby si přišli na své milovníci tohoto levlu.

svatadala
11. 12. 2018 15:52

Je celkem podivné, že si pan Baláž nevidí do úst a vyjadřuje se jako podkoní. Muž ve středních letech a rétorika a chování vůči ženě mu tak nějak chybí. Paní Tomicová poctivě dřela od léta, aby její vystoupení dobře vypadalo a bylo ke koukání. Pokud je dáma trošku při těle a tančí ráda, co je na tom špatného. Náš národ je převážně o plnějších postavách a ty vizuny, co jim koukají kosti všude, vystrčí zadek a prsa a už jsou VIP, nic neumí a vlastně ke koukání nejsou. Paní Tomicová je veselá, příjemná dáma a výborná herečka. Pravda, lidi ji mají za její upřímné a pravdivé role rádi a proto jí fandí a nějaký ten prohřešek v tanci jí odpustí. Jde o soutěž, také také o zábavu, o pěkné melodie, krásné šaty a skvostnou Terezu Kostkovou a o vše znalého, sečtělého, vtipného a úžasného Marka Ebena. Také má nějaké to deko navíc a i tak ho máme rádi a je nám milý. Posílejme hlasy lidem, kteří se nám líbí, umí si udělat legraci sami ze sebe a nebuďme na sebe hrubí. Věřím, že se pan Baláž za svoje neomalená slova omluví, nějak k němu vulgarita nejde.

Ewwa
12. 12. 2018 18:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
15. 12. 2018 01:29

svatadala
tak např. já na TV nekoukám.Nemohu soudit soutěž, můžu soudit co čtu zde a říkám:
slovo rétorika zde není na místě
Tomicová n e n í dáma trošku při těle!Je tlustá.Na obr. narvaná v těch šatech je jak kojící prasnice.To se tam prostě nehodí.Ona i ten "umělec" co jí do toho oblíknul jsou na palici!
V čem je Kostková " skvostná " a Eben taky, když tam omílají furt to samý už několik let a mají na to monopol ?

aveneta
11. 12. 2018 11:59

vigela - máš zcela pravdu, proto minule tydýt a nyní Tomicová, třeba příště uchvátí v tanci Halina Pawlovská....

vigela
10. 12. 2018 20:18

PT pro mne představuje vítězství šaškování nad tancováním.

lalia
10. 12. 2018 16:42

Pavla si úspěch zaslouží.Nadřela se víc,než ty lehčí postavy a dokázala,že i ženy při těle se dovedou bavit a dokáží krásně tančit.Je milá,není nafoukaná a lidé ji nedají,mají ji rádi.

-bello-
15. 12. 2018 01:31

lalia
kristepane, snad se hodnotí, jak kdo tancuje, ne jak se kdo nadřel !

ivoadler
10. 12. 2018 14:02

Tomicová se mi nelíbí, taková almara nemá v taneční soutěži co dělat, ale vem to nešť.

havran2
10. 12. 2018 10:41

Vypadá jak almara ! ! !

dandova
10. 12. 2018 08:36

Nic osobního, ale tady se opravdu dávají hlasy jen ze sympatií.

6010
10. 12. 2018 08:05

Chudák Tomicová a i ostatní soutěžící.Tato soutěž mi již dávno vypadla z oka.Nechávají se tam hodnotit, jako zboží někde na tržišti.Vím, jde tam o prachy, ale za takovouto cenu? Já bych do toho nikdy nešla, je to ponižující.

aveneta
10. 12. 2018 07:35

Příště tam dají Halinu Pawlovskou a to oni milovníci vorvaňů užijou

kathynka
10. 12. 2018 09:53

Mně se zdá, že ještě nakynula, ne, že hubne jak ona tvrdí. Viděla jsem jenom video kde tancovala v těch nemožných krátkých šatech. Dost nechutné ty její odhalené nohy, jak ji Dědík držel při zvedačce v rozkroku- bleee, v jednom momentu byly odhaleny i její spoďáry a hlavně jaké ona dělala grimasy s otevřenou hubou, jak tanečnice někde v šantánu, fakt velice nechutná a jede dál, zatímco perfektní tanečníci vypadávají Ani bych se nedivila kdyby zvítězila protože dámy stejné váhové kategorie ji hlasy budou posílat o 106

lalia
10. 12. 2018 16:45

kathynka,styďte se za nechutný příspěvek a příští rok se přihlaste do Star dance a uvidíme jestli zatančíte to,co Tomicová.

-bello-
15. 12. 2018 01:35

kathynka
si piště, že budou!
Tlustý musí mít potvrzeno, že tlustý jsou normální (protože ony s tou tloušťkou už přestaly cokoli děla )t.

hchkr
10. 12. 2018 07:22

Asi ji vybrala ČT záměrně, protože předpokládala, že jí budou tlusťošky posílat hlasy a že v soutěži dlouho vydrží a možná i vyhraje. I když to její tancování je spíš do cirkusu.

vilda696
10. 12. 2018 07:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

AliAlice
10. 12. 2018 08:08

vilda696.... myslím,že ji dávají hlasy s recese...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.