František Ringo Čech (75) má ženy za odpad i krávy: Překvapivá slova o Kateřině Kornové! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

František Ringo Čech (75) má ženy za odpad i krávy: Překvapivá slova o Kateřině Kornové!

František Ringo Čech je známým malířem, muzikantem a spisovatele. Známý je i tím, jak nevybíravě dokáže mluvit o ženách, které se mu znelíbí. Když ovšem přijde řeč na Kateřinu Kornovou, mluví František docela jinak…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

sbonny.boy...@...
19. 02. 2020 03:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zvonik54
19. 11. 2018 01:17

Ti, co zde hážou špínu na F. R. Čecha jsou paraziti společnosti závislí na vysávání peněz ze státu stejně jako Babiš a té společnosti lžou jako on, že jim jde o jakousi ,,svobodu a demokracii", čímž tohoto estébáckéhp lháře a podvodníka buď podporují, že jim jako z jeho miliard ukápne, nebo ho ze své hrabivé závisti tolik nenávidí, čímž jsou horší, než on sám! Mají svou dutou lebku špinavou od smradlavé hnědky z řitního otvoru Sorosovců a Amerických židozednářských lichvářů, čímž je na tomto ,,podnikání" založen celý jejich život. Tito lidé jsou totální morální úpadek domácího obyvatelstva a potřebovali by zažít pořádnou krvavou válku ve své zemi (v ČR), kde by vychcípal celý jejich rod v bídě, protože se narodili jako paraziti v míru a relativním blahobytu. NECHŤ SE TAK STANE!!! Jiný lék na tuto společnost neexistuje. Skutečně NEEXISTUJE! Ti lidé to sami chtějí, nechť se vyplní jejich přání, neboť horují v agresivní NATO.

amplituda
18. 11. 2018 18:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janakveton
18. 11. 2018 16:47

Pro mě je tlustej odpad a vůl František Ringo Čech.

oldedek
18. 11. 2018 15:20

Tento zm@rd a jalová ku@nda má bohužel mozek "udělaný" ze stejného trusu jako pan prezident z Hradu a je to poznat tak, že mu z jeho ústního otvoru smrdí trus jako z "ústa" jeho drahého oblíbence ...

illenne
18. 11. 2018 14:46

Podle mne jen František Čech, on totiž pro mne není žádný Ringo, ten je jen jeden a super. Viděla jsem některé jeho obrázky, a v jeho případě ani nebudu používat slovo obrazy , prostě něco jako naivní tvorba. A musím říct, že většinou se mi vůbec nelíbily. Něco podobného jako jeho divoký slovník. Neupravený a ještě mající neúctu k ženách. Ani to vyznamenání neberu vážně, v jeho případě šlápnutí vedle .

anka
18. 11. 2018 14:12

nevim jakou to medaili dostal od zemana - jestli narodni umelec, nebo zaslouzily umelec.....pro me te to hnus v lidske podobe...

draurora00
18. 11. 2018 13:11

Má ta tlustá zemanovská vobluda taky zrcadlo? A vůbec, patří mezi top slizy, jeho castingové metody jsou známé.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.