Pomeje už skoro nechodí: Odveze si herce táta Andrey? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Pomeje už skoro nechodí: Odveze si herce táta Andrey?

Třiapadesátiletý herec nevypadá vůbec dobře. Jednak přišel o svou pověstnou hřívu a navíc skončil o holi. Skoro to vypadá, že si pro něho zakrátko přijede otec jeho manželky dýdžejky. Proč?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

5mohama@...
19. 02. 2020 07:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

diodaa
17. 09. 2018 16:00

Jity máte naprostou pravdu. Do nešťastných a nemocných lidiček, kteří se dostali do životních nebo existenčních problémů by se nikdo neměl navážet a nadávat. I já sem se dostal do velkých problémů po úmrtí tři blízkých lidí a nevěře partnerky do psychických problémů, i existenčních, přesto že pracuji. Těžko vše zvládám, a nevím zdali vše ustojim, spíš si myslím že ne. Nemám už nikoho z rodiny. Takže všech těchto lidí si velmi vážím, a velmi s nimi cítím. Opravdu to není vůbec jednoduché se v dnešní době napřímit, vše vyřešit, a vydržet žít. Ten psychický tlak je obrovský. Pokud vše trvá dlouho, jako u mě od října loňského roku, začíná to být nezvladatelné. Do toho problémy s bytem, a je konec pokud se vše nevyřeší. Nikdo vám dnes nepomůže, nějaké finance od státu a socialky nepadají v úvahu, protože pracuji, jsem čid. a nemohu tedy přejít na práci na směny, ani na delší čas než je 6. h denně. Takže to není o tom, že jsou lidé líní, nebo že nechtí pracovat. Prostě víc nemohou, a tohle stát, ani sociálka skutečně neřeší. Každý by rád jenom své peníze, bez ohledu na všechny negativní okolnosti, které vedly k problémům dotyčných. Když už jim většina lidí nepomůže, nenadávejte jim. Opravdu za to nemohou, ve většině případů. A Jirky je mi opravdu moc líto, přesto věřím že on to nakonec ustojí. Byl vždy silný fyzicky i psychický. Jirko, mnoho mnoho sil a trpělivosti ti přeji. Nevzdávej to prosím.

jity
17. 09. 2018 09:46

Určitě bych se do nemocného člověka nenavážela i když jeho životospráva asi nebyla OK. Přece jen nikdo nejsme dokonalý a nyní je pro něj ten trest velmi krutý. Musí to být hrozné když takto dopadl. Každý neni hrdina, aby se uměl vyrovnat s krutým osudem.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.