Rituální »sebevražda« Pohlreicha: Ochutnal smažák! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Rituální »sebevražda« Pohlreicha: Ochutnal smažák!

Ano, šéfe! pomalu spěje ke svému konci! Ode dneška diváci uvidí posledních šest premiérových dílů s šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem (61).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

1hosamp2u@...
19. 02. 2020 08:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ewwa
28. 09. 2018 18:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jenka
27. 08. 2018 16:47

Slíbili jste "volové" píp, že sprosťáren a neurvalství s Polreichem je konec. Ještě jsem svobodně nestačila ani vydechnout a konečně se od něho očistit, a už zase ho tady cpete, dokonce i vychvalujete. Tak to asi vaše úroveň bude spíše podúroveň. V televizi je dnes už spisovná čeština potlačována. Místo, aby gaunera vykopali, tak ho vypípají. A vím i o dobrým kuchaři, kterého jsem v TV sledovala se zatajeným dechem a jeho rady jsou mi svaté po létech dodnes. Uměl obyčejnou hospodyňku krok za krokem vést úskalími kuchyně. Neměl dostatečně ostré lokty. Když budu potřebovat velmi dobré jídlo, půjdu do dobrého podniku. A vůbec mě nezajímá, kolik špatných hospod se někdo snažil zotavit a sebe napakovat na úkor televize a obtěžujících reklam. Tolik odvysílaných tupostí s Poreichem svědčí o všemožném.
S pozdravem fůůůj volové.

Irena1958
27. 08. 2018 09:57

Skutečná osobnost televizní obrazovky. Když si představím, že by byl zastrčný někde v restaurační kuchyni a bavil pár svých lidí okolo sebe, byli bychom o něco chudší. Myslím, že svými pořady skutečně maličko pomohl ke povznesení tuzemské gastronomie. A také snad naučil pár lidí, že některé věci jsou opravdu zdraví nevhodné, přestože jsou třeba i chuťově dobré.

Ewwa
27. 08. 2018 14:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ewwa
28. 09. 2018 18:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.