Nečekaný zvrat v kariéře Jana Šťastného! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Nečekaný zvrat v kariéře Jana Šťastného!

Fajn chlap, kterému se momentálně zbláznila manželka. Tak popisují tvůrci nového »primáckého« seriálu Krejzovi Petra Vymeše, kterého hraje Jan Šťastný (52). A protože je veterinářem, je jasné, že ho čeká náročné natáčení často i s nebezpečnými zvířaty. Krejzovi jsou zároveň první z laviny nových seriálů, kterými nás televize na podzim zaplaví…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

yavinash87...@...
19. 02. 2020 08:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
26. 08. 2018 23:45

Pouštěla jsem si část jen 2 seriálů , a to Nemocnice na kraji města s Kopeckým a Janžurovou a pak Majora Zemana.Obojí dobře udělané .Jiné seriály vůbec neznám.Růžovku jsem viděla 5 min a stačilo a na jiné už jsem to ani nezkusila.
Herce Šťasného mám ráda .

josefvyskoc
26. 08. 2018 19:07

Tenhle Stastnej chlapek mel nejlepsi roli v tom komousskym serialu, uz nevim jak se ta zumpa jmenovala a nechce se mi googlit, ale on tam hral nejakyho "Vitaska", mel prerazenej pedál a kulhal, tak nosil spacirku. Byl chytrej jak radio a komous az do morku kosti. Ta role mu byla usita na telo. Tak ho ted hodne oslavujte, magora bezpaterniho, smejdskyho !

6010
26. 08. 2018 12:21

Jan Šťastný je bezvadný, přirozený a hezký herec.Moc mu přeji, že jde nyní z role do role.On si to zaslouží a hezky se na něho kouká

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.