Lucka Vondráčková (38) je chytrá hlavička: Proč se chce s Plekancem (35) rozvádět v Kanadě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Lucka Vondráčková (38) je chytrá hlavička: Proč se chce s Plekancem (35) rozvádět v Kanadě!

Lucie Vondráčková před svatbou s Tomášem Plekancem podepsali předmanželskou smlouvu. Mohlo by se tak zdát, že jejich rozvod bude poměrně snadný. Jenže zpěvačka žádost podala v Kanadě a to dost mění situaci.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6realisthe...@...
19. 02. 2020 08:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kundasmrad...@...
07. 09. 2018 15:29

No to se není čemu divit. Celý klan Vondáčkových je plny vyč*ranych fuchtlí. A tahle arogantní "hvězda" patří k nim. Plakanec ji měl pořádně proplesknout. Bože Plekanec, jak tě to proboha napadlo, strčit ho do něčeho takového....

Platenik
24. 08. 2018 19:21

Mě by zajímalo za co dostává slavíky, za kuňkání ?

johanaa
23. 08. 2018 08:14

Zajímalo by mne, jak by se zachoval autor článku a všichni ti chytráci, kdyby je opustil někdo s kým mají dvě malé děti. Lucii držím palce.

santamonica
22. 08. 2018 17:54

Tak tomu nejak nerozumim. Lucka tvrdi, ze as do cervna, kdy odjeli do Ceska, zili spokojene jako manzele a Plekanec ji sokoval, kdyz v Cesku oznamil rozvod.
No, a najednou se dozvime, ze pozadala o rozvod v Kanade. Kdy jako? Nez odjeli do Ceska a v dobe kdy "zili spokojene jako rodina?"
Jo, a v Kanade na predmanzelskou smlouvu nekaslou, ale musi byt uzavrena v Kanade.

pea.p
28. 08. 2018 11:11

Vzhledem k tomu, že Plekanec byl pracovně jindě, než žila Lucka s dětmi, mohl stávající život který žili, byt naprosto normální. Lucii především šokovala rychlost - dle mého rychlost potřeby sdílet něco, co neměli vyřešené ani mezi sebou. Tuším že se někde uvádělo, že poté, co Plekanec na FCB sdělil, že jejich manželství skončilo letěla do Kanady a tam podnikla příslušné kroky.

gurke
22. 08. 2018 14:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amej
22. 08. 2018 14:22

Většinou jsem při takových příležitostech při ženách. Ale tady věřím více Plekancovi. I to, že kecá, že do června žili jako rodina - to je jen finta, aby naštvala Šafářovou. Pamatuji si, že někde v nějaké knize jsem četla jak se škaredě chovala k tetě Helence. Nikdy jí nesahala ani po kotníky a s celou svojí povedenou rodinkou vymýšlejí akorát intriky a zlou krev. Asi je tohle to jediné, co je nabíjí. Zajímalo by mne, s kým je např. její otec schopen vyjít.

raspina
23. 08. 2018 10:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Dnesjekrasnyden
22. 08. 2018 14:07

Rozhodl se utéct od dvou malých dětí, co potřebují tátu, tak ať jim svoje touhy a svou nepřítomnost vykompenzuje aspoň penězi. Plnou pusu keců, jak jsou děti nejdůležitější, proto od nich utíká. Jak jim asi chce dělat tátu? Stejně si brzy pořídí jiné děti se Šafářovou, které tikají biologické hodiny.

dkell@...
19. 09. 2018 17:47

Neutekl, rozešli se oba a asi mají oba škraloupy. Neházejte vinu na jednoho je to velmi hloupé a nikomu tím nepomůžete.

jannna
22. 08. 2018 13:38

Každý není tak silný aby vydržel denní útoky a výmysly od novinářů. Plekanec frnknul za milou a Lucku tu v tom tady nechal.

backora
22. 08. 2018 12:44

To stále jen o této dvojici, kolik matek vychovává 2 děti a nejsou tak finančně zajištěné jako ta Lucka, je to takový " ubrekánek " který si nepřizná že není žádná zpěvačka a není vlastně nic, tak už bylo dost Pekance a Vondráčkové dejte jim pokoj a ať Lucka zlatokopka se stará o děti a nebude mít čas na to hrabání a ať jde makat.

ivoadler
22. 08. 2018 12:25

Doufám, že Plekanec není tak blbej, aby na to přistoupil. Nebo ho můžou rozvést ať se mu to líbí nebo nelíbí?

pea.p
22. 08. 2018 12:44

Na co aby přistoupil. Na rozvod? Vždyť svou ženu podváděl, na děti se vykašlal a vyměnil je za raketu. A přesto se tady snaží bulvár ještě špinit Lucku

ivoadler
22. 08. 2018 16:15

Myslel jsem na rozvod v Kanadě. Jinak rozvod s Vondráčkovou mu vřele schvaluji. I tak s ní vydržel už dost dlouho.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.