POPRASK na Primě: Návrat Laškové, zrada Šebrleho! Co s Perkausovou? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

POPRASK na Primě: Návrat Laškové, zrada Šebrleho! Co s Perkausovou?

Jsou to už čtyři měsíce, kdy se poprvé Eva Perkausová (24) objevila na obrazovce jako moderátorka hlavních televizních zpráv TV Prima. Nyní se o své místo hlásí Gábina Lašková (28), která je momentálně na mateřské.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

donypan
07. 03. 2020 10:15

Mě E.Perkausová docela překvapila.To,že je to kočka otom žádná,ale její přednes je bez přebrebtů.Odborník najde určitě chyby,ale na neprofika u mě dobrý.U G.L.mě připadá,že jí při čtení překáží zuby v puse.Má jich tam nějak hodně.

7widade.ab...@...
19. 02. 2020 10:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aveneta
16. 07. 2018 12:31

Prostě kdo má rád lascivní vyumělkovanou krásu volí Perkausovou, komu jde o jiné hodnoty tak Lašková je na tom lépe

joudajoudovy
13. 07. 2018 11:20

kyslicnikovou blondsku dejte zpet do drbarny a k privydelku na vratnici....a kdyby mela stale malo, zase si hodi rolicku v super sragore, viz modelky s.r.o.....jeji intelekt na vic nema a bujnym popsim se muze ohanet do urciteho veku, neb diky gravitaci, pak bude potrebovat sle....

ivoadler
11. 07. 2018 18:58

Dyť prej Laškovou kopli pod záda! Skoro se mi chce dodat zaplať pánbu. Jistě jí to mrzí. "To moderování není časově náročné" a jsou za to pěkný prachy, dodávám já.

PetBuk
11. 07. 2018 16:52

Jednoznačně:chlapi pro Perkausovou,ostatní Laškovou,já pro tu první,v moderování se vzhled samozřejmě taky musí brát zřetel,ťuuťtu ňuňu nechci

Inka
11. 07. 2018 06:49

Tvrdit, že Perkausová má úspěch...?! Nikdo nevidí, že bez notebooku nemoderuje, téměř všechno čte, nevkusně se usmívá při komentáři neštěstí a tragédií...?! Že bývalá milenka starého Charouze, současná aktérka Playboye..se nehodí do vysílání hlavních zpráv ?! A kolega Šebrle, který s Perkousovou vymetá večírky ? Navíc předpověď počasí, to je síla ! Nic se nedovíme, jelikož ve třech minutách je pouze " podívejme se, pojďme se podívat, a všichni se teď podíváme...", navíc nekoukají do kamery, ale na čtečky. Netajím se tím, že sleduji večerní zprávy, ale přepínám a přepínám..zlatá garda profesionálů, kdy zprávy měly vážnost, tragédie úctu a nechyběla ani trocha humoru. Dnes je to o peněz chtivých, malých hvězdičkách cz., prsa venku a hubu kolem celé hlavy !!!

jardavozembouch
11. 07. 2018 04:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
11. 07. 2018 04:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
10. 07. 2018 23:53

Nevím o co jim jde, Lašková má ze zákona místo chráněné . Perkausová je kopie ště.tky Borhyové a koukat na ty dvě hned na dvou kanálech musí být utrpení.Já na TV nekoukám, ale psalo se, jaký problém měl Šebrle, aby vůbec ze sebe něco vykoktal a z čtečky přečetl, když se zaučoval.On žádná hvězda moderátorů taky není.
Ti se sešli

aveneta
10. 07. 2018 22:09

Perkausová je taková vyumělkovaná barbína...chápu, že muže více zaujme než Lašková, která není tak výrazný a vyumělkovaný typ, ale pro mne lepší moderátorka. Ještě že Perkausovou odnaučili posílat ty pusinky divákům.....

vigela
10. 07. 2018 19:09

Prima už mohla mít rozmyšleno, co udělá s Evou P., až se Gábina vrátí. Nikdy se netajila tím, že se chce vrátit brzy. A Prima od začátku hlásala, že Eva P. je tam jen na záskok. Nic proti ní nemám, oblíbila jsem si ji a ráda ji budu vídat dál. Gábina má ale na své místo nárok. Tak proč poprask?

surfer
10. 07. 2018 14:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
10. 07. 2018 15:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
10. 07. 2018 14:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

DWEI
10. 07. 2018 13:50

Každý může mít jiný názor..... Každopádně nás Eva Perkausová překvapila - vlila do zpráv energii a vedle Romana jí to ve zprávách sekne.... Byla by škoda kdyby musela odejít na jiný post!!!! Gábina by se raději měla věnovat miminku - svěřovat už 3měsíční děťátko chůvám je škoda.... prachy za to nestojí!!!!

Ewwa
10. 07. 2018 14:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
10. 07. 2018 14:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

havran2
10. 07. 2018 13:13

Ať raději vyhodí toho Šebrle ! ! !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.