Kateřina Brožová: Veřejné vyznání osudovému muži | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Kateřina Brožová: Veřejné vyznání osudovému muži

Plavovlasá herečka vzdala hold muži, který ji byl oporou v nejtěžších chvílích života. Kdo ovšem čeká jméno moderátorčina současného partnera, bude zklamán...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tmustaf@...
19. 02. 2020 11:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivoadler
30. 06. 2018 16:11

Mně se líbí. Už několikrát jsem se pokusil dívat na ten její Exkluziv, ale ani jednou jsem to psychicky nezvlád´. Je nudná.

-bello-
29. 06. 2018 00:06

Brožová je hezká, až na tu bradavici nebo co to je.Ale je nudná.Neznám TV Česka, ale koukla jsem na ten Barrandov a jestli je ten její co se tam snažil jako vtipně mluvit o klokanech, bylo mi za něj trapně.Fakt trapně.Tak jsem od toho zas šla.
Zlomený obratle jí nezávidím, ale záeží kde a jak moc.Někdy to taková hrůza není, jak si lidi představují.Nos bolí snad víc

Otto_Eisenbieger
28. 06. 2018 17:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aveneta
28. 06. 2018 12:54

Brožová je srandistka....není to ošklivá žena, ale také toho umí využít, nabrnkla si Soukupa miliardáře ...pomine i jeho úlety, protože kabelka za 50 tisíc je maličkost. Uvědomuje si, že každého čeká onen konec a smrt a pak je již jedno zda-li byl člověk tzv. svatoušek či vychcandíra....

kozinozka
28. 06. 2018 12:21

Internisté nepodpořili, ale plastický chirurg ano? Křivý nos se narovná snadno, ale asi chtěl aby mu ptáček neuletě z klece. Ta reklamamě trápí už hodně. Dlouhé bloky, jaké všude nemají, ale u nsá to občan strpí..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.