Šokující zpověď ženy Luďka Soboty: O MANŽELOVI A JEHO ZÁLETECH | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Šokující zpověď ženy Luďka Soboty: O MANŽELOVI A JEHO ZÁLETECH

Že se opil se a sápal na všechny ženy kolem sebe? Pro manželku nenasytného Luďka Soboty (75), který se kasá, že měl v životě už tisíc milenek, žádný problém. „Víte, co by bylo mnohem horší? Kdyby ho už nic nebavilo!“ řekla deníku Aha! Adriena Sobotová (56).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

xadnanmohd...@...
19. 02. 2020 11:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aveneta
15. 06. 2018 11:31

Lidé tohoto levlu žijí jinak...ve stylu urvi od života co se dá, jelikož také chápou, že přijde ona smrt....manželka Soboty nemá již také na výběr, zvyklá na jistou úroveň života a tak jaksi musí tolerovat nejapné chování manžela...jo, prachy jsou prachy

oldedek
15. 06. 2018 10:58

Pálení standarty Našeho Mýli :
Tak to bylo Mýlo velmi, velmi poučné a vtipné, smál jsem tak, až jsem se z toho 2x pokakal - bohužel také do červených trenýrek - budu je muset rovněž spálit a také to udělám a taky na "tajňačku" - nikomu, opravdu nikomu to nepovím a to ani Vladimiru Vladimírovičovi ...

... akorát když mi něco řeknou naši špióni, tak to pro mne "tajňačka" nebude a pošlu to rovnou na "Východ" - jsem přeciž chytrej, néé ...?!?

Nó vzhledem tvojí čipernosti furt přemýšlím - já bohužel stále myslím - jak to Mýlo děláš, když potřebuješ kvapíkem na stranu –to už jedno na jakou - to už trenýrky asi nezachráněj, žejó, přiznej barvu ...

vilda696
15. 06. 2018 08:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Labello
15. 06. 2018 08:18

To je panečku ženská! Tolerantní, šmrcovní, krásná, vtipná a chytrá. Sobota si uměl vybrat. A nutno uznat, že oba vypadají na svůj věk velice dobře.

starypes
15. 06. 2018 09:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

josefvyskoc
15. 06. 2018 06:23

Sobota je strasne vybornej komik. Nejlepsi je, kdyz zacne delat to svoje é é é , to se muzu vzdycky smichy potrhat ! éééééééééééé

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.