Hysterie Solaříkové: Odpudivý útok na módní guru Františku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Hysterie Solaříkové: Odpudivý útok na módní guru Františku!

Půvabná hvězda seriálu Ulice Patricie Soláříková (29) zveřejnila na sociální síti fotografii šatů, které nedávno představila i veřejnosti, a do oka padly i módní kritičce Františce Čížkové (66). Herečka dostala od módní guru velmi špatné hodnocení. Jakmile si hodnocení Solaříková přečetla, rozhodla se vrátit úder a rozhodně si nebrala servítky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nhamzabent...@...
19. 02. 2020 13:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

svatadala
15. 12. 2019 16:28

Stojím naprosto za Patricíí. Mohla mít jen trošku jemnější slovník, ale je to o rétorice, babka Čížková nemluvila o ní také v superlativech. Ona paní Čížková někdy sama vypadala jako utržená ze řetězu a opravdu příšerně. Ty její modely bych nevzala ani při vynášení odpadků do popelnice, bála bych se kdo mě uvidí a řekne, že jsem strašidlo Holt se každý nějak živí, babka se živila kecy o módě.

bohusf
25. 01. 2019 21:12

Je to vse otazka vkusu-nevkusu.Co se nekomu libi a citi se v tom dobre..pak ho "pani Cizkova" zkritizuje..a on to resi?Neveri sam sobe­...ch­yba.Ne­chapu, ze takova "modni persona" nosi obleceni,hlavne liceni, ktere ji opravfu nelichoti.Evokuje mi to situace, kdy nektere starsi damy se lici jako, kdyz jim bylo o ..cet let mene...Vrstvou makeupu a pudru vytvari na obliceji vrascita udoli...je mi jich lito a tentyz pocit ve mne vyvolava pani Cizkova..ani saty od Armaniho nedokazi zazraky..

bohusf
25. 01. 2019 21:12

Je to vse otazka vkusu-nevkusu.Co se nekomu libi a citi se v tom dobre..pak ho "pani Cizkova" zkritizuje..a on to resi?Neveri sam sobe­...ch­yba.Ne­chapu, ze takova "modni persona" nosi obleceni,hlavne liceni, ktere ji opravfu nelichoti.Evokuje mi to situace, kdy nektere starsi damy se lici jako, kdyz jim bylo o ..cet let mene...Vrstvou makeupu a pudru vytvari na obliceji vrascita udoli...je mi jich lito a tentyz pocit ve mne vyvolava pani Cizkova..ani saty od Armaniho nedokazi zazraky..

carlae
13. 01. 2019 10:43

a co tak tu "francku" prostě nečíst.....

defakto
03. 08. 2018 19:49

...Solaříková je sprostá nána , když už se chtěla ohradit hodnocení od Františky , mohla to udělat slušně s nadhledem a vtipem .
Místo toho se ukázala jako agresívní hysterka , asi taky proto marně hledá chlapa , který by od ní neutekl .

vendetor
25. 05. 2018 07:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janakveton
24. 05. 2018 21:54

Patricie! Jsem Vaše velká fanynka (divačka "Ulice"), ač nepatřím už mezi mladé, jsem důchodkyně. V těch bleděmodrých šatech se mi skutečně moc nelíbíte, kdybyste se mě zeptala na můj názor, ale jsem moc ráda, že jste to té Františce tak vpálila, já nevím, proč ta nejošklivější stará babizna, co má příšernej obličej, účes a všechno, má jako rozhodovat o tom, kdo by měl co nosit, v čem kdo jak vypadá atd. Jak se to vůbec přihodí, že taková šereda se stane módní GURU?! Je jí šestašedesát, to je o dva roky starší než já, proč už nejde taky do nějakýho důchodu a nepřestane otravovat?!!!

janapi
24. 05. 2018 19:40

Pamatuji si, že kdysi Helena Růžičková prohlásila na dresu těch - kteří jí kritizovali za její stále nosící kalhotové kostýmky: Nosím to -v čem se cítím dobře a komu se to nelíbí... ať mi p***l políbí! A postava Patricie či její oblečení je v podstatě IN proti rachitické postavě i neladící se oblečení nějaké Františky...jež se nazývá modní guru ....ha ha ha

domino22
24. 05. 2018 15:58

Souhlasím s amej, Solaříková si otírá svou nevymáchanou hubu o každého, vč. prezidenta a jak se někdo vyjádří o ní, tak zuří. Je to seriálová buchta, která si o sobě moc myslí....... zrovna tak, jak ta ušišlaná Krej­čiří­ková­....­....­....­...

rezacek
24. 05. 2018 14:35

Jakékoliv hodnocení té Francky nemůže být dost tvrdé. Patricie to řekla ještě mírně.

ptacek5
24. 05. 2018 12:22

Pokud paní Františka hodnotí oblečení, tak to je její věc, ale urážet něčí postavu... Ona, jak sama přiznala anorektička celý život,která se nemůže obléct do ničeho jiného než do pytle, tak to je fakt moc. A je fakt, že má pět oblíbenců a ostatní jsou podle ní hastroši, bez vkusu, s čím někdy souhlasím, ale Patricie je krásná holka s krásnou postavou.

amej
24. 05. 2018 12:11

Solaříková se po volbách navážela do Zemana a to bylo v pořádku, i když je to prezident. A nyní, když někdo ( a tentokrát pravdivě) ohodnotí její tělo a vkus, kritiku přijmout sama neumí? Co vlastně tohle děvče dokázalo kromě nekonečného seriálu, ze kterého řada herců mizí za lepším a jen jí podobní se tam drží jak veš košile.

mnpv
24. 05. 2018 15:46

No navážela, na něm není nic kladného a to je konstatování faktu, žádné navážení. Solaříková dělá svou práci a dělá ji dobře, Zeman je prezident, za kterého se polovina národa stydí

Ewwa
24. 05. 2018 20:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Zyxr
24. 05. 2018 09:53

Solaříková neumí přijmout kritiku

nikolett.b@...
24. 05. 2018 08:16

Patricie Solarikovej radím ,aby sa spojila zo všetkými ženami ktoré tiež uražala tá bosorka a možno spoločne niečo vymyslia a nech stojia za tým aby tú protivnu babičku vypratali odtial nech si ide štrikovať prať žehliť a piecť kolače vnučatam

nikolett.b@...
24. 05. 2018 08:12

No už tá stará anorektička a ako vidím na fotke aj alkoholička lebo tak vyzerá tak už tá by niečo vedela o dnešnej mode.Hahah Ved ona kolko ma rokov 120 či 130 ? Chce potopiť iné ženy aby ona za iečo stála .

Inka
24. 05. 2018 06:32

Ubohá seriálová herečka Solaříková si nevidí do huby ! Útok na paní Františku je urážlivý, vulgární a hloupý ! Ať už byla kritika pro někoho neadekvátní, reagovat nadmíru agresivně ?! Tento fracek, který zatím nic nedokázal a chrochtá si při * hvězda *... zaslouží pár facek ! Ať už je kritika Františky jakákoliv, vždy je vyjádřena slušně.. myslím je na místě reagovat, ale volit slova !
Také doporučuji si něco přečíst a podívat se na 13. komnatu Františky, než začnu útočit na její chabou postavu. Všude ve světě je módní guru vnímán jako nevděčná profese. A to Hollywoodské skutečné hvězdy zvládají s grácií. A u nás nula typu Solaříkové je téměř nepříčetná ! Není to tím, že postrádá to nejdůležitější, jako je nadhled profesionála ?!

Zyxr
24. 05. 2018 09:57

Souhlas 👍

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.