Šokující přiznání Agáty Prachařové: Z únavy pláču a děti mě se*ou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Šokující přiznání Agáty Prachařové: Z únavy pláču a děti mě se*ou

Ostře sledovaná maminka syna Kryšpína a malé Mii to nemá lehké. To samozřejmě žádná máma. Jenže jedině dcera Veroniky Žilkové (56) dokáže bez obalu přiznat, jak ji mateřství občas krutě drtí!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hyoshia@...
19. 02. 2020 14:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
18. 05. 2018 23:07

M ůže být v klidu.Pokud budou děti blbý po ní, nikdy nedostudují, pokud ano, tak jedině na soukromých školách, ale to už aby začala konečně makat , aby na to s Prachařem vydělali.
Když vyndá cigáro z hub.., třeba se jí to i podaří

Ježíšikriste, to je střevo a sprostý přesně jak ta její matka - blbka Žilková

lokii
16. 05. 2018 23:52

Nechapu, z ceho se ty dnesni matky stale hrouti - neustale zaplnuji socialni site a media narky o tom, jak je materstvi priserne, zatezujici. Clanky typu "Jak prezit prvni rok zivota ditete" nebo "Jak se nezblaznit na materske" jim jen nahravaji.
Ja jsem se na deti tesila, nikdy mi nepripadalo, ze bych se mela "zblaznit" nebo neco "prezivat".
Preci si kazda z nas dokaze predstavit, ze starat se o detatko neni nic jednoducheho, ale take to neni nic, co by zena nemohla zvladnout - kdyz to zvladly generace a generace matek v daleko tezsich podminkach.
Bohuzel mi pripada, ze kazda dnesni maminka ma dojem, ze bez umelych nehtu nebo solarka by neprezila a to je ten cas, ktery by mel patrit detem.
Kolik maminek ma dite nemocne nebo postizene, ale kupodivu ty nefnukaji a neknouraji, ale staraji se 24 hodin denne bez toho, ze by je nekdo vubec ocenil. K tomu jeste bojuji s tim, ze nemaji dostatek penez a urcite neresi hlouposti typu "solarko, nehty, zahusteni vlasu".

bac-bum-bac
16. 05. 2018 10:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vigela
15. 05. 2018 21:48

Děti ji s…., a proto chce ještě jedno. Únava je přirozený projev organismu. (Koho to má šokovat?)

pelagie
15. 05. 2018 12:45

dneska mají takové "celebrity"všechno a pořád je to málo, a nic nevydrží a pořád si stěžují, za našich časů jsme děti taky vychovali a to bez myček na nádobí, různých domácích spotřebičů , luxů , pomocnících v domácnosti a chůvy atd, atd.. prostě jsou to zoufalky, které mají čas na prodlužování vlastů, návštěv různých kosmetických salonů, ale nezvládají dvě děti a " pláčou a tak já na to : aby jste se neposr....i

Otto_Eisenbieger
15. 05. 2018 13:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sadia
16. 05. 2018 01:25

Presne tak Pelagie.Taky to nechapu.Hlavne to jak nestihaji.Pritom solarko, fitko, nehty , prodluzovani vlasu a ja nevim co jeste, na to si cas najdou.Nam nejvic casu zabralo vyvarovani a zehleni plinek.Dneska jsou jednorazove pleny, automaticke pracky.Dnesni maminky to maji o mnoho jednodussi a jeste si stezuji.Samozrejme, ze nehazu vsechny do jednoho pytle, jen ty typu Agaty.

oldedek
15. 05. 2018 12:30

"Šokující přiznání Agáty Prachařové: Z únavy pláču a děti mě se*ou..."

Ani si nedovedeš představit jak ale ty mně taky ...

Labello
15. 05. 2018 20:39

aveneta
15. 05. 2018 12:18

Agáta je takový "svéráz" slušně řečeno....mít dvě děti je vcelku normální, tedy pro člověka připraveného na ty dvě děti, ale ty "celebrity" mají zcela jiný pohled...nestačí ani služka, chůva a jsou s toho iritovaní viz.Agáta...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.